TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Maximum Overtroll @maximovertroll
#reach: 95681   ( 95th )
#followers: 4862   ( 545th )
#1
have you ever been so high, that you... https://t.co/DHPtOz4Jpp
49ReTweets114Favorites·Details
#2
на првото евро косовска помош за фамилиите на терористите треба да биде протеран косовскиот амбасадор во македонија и да се третира косово како непријателска земја
46ReTweets121Favorites·Details
#3
27ReTweets73Favorites·Details
#4
ламбе арнаудов е 🔥
касно го активираа со колумните требаше многу порано
also - мрднат е од умот. https://t.co/WlY2oAeDXq
20ReTweets56Favorites·Details
#5
:))))) секојдневно сум фасциниран од not giving a fuck односот што го имале комплет цела секта https://t.co/7zF0KGMziS
22ReTweets43Favorites·Details
#6
#7
"Unwarranted Self-Importance (USI) is a disease that gives you the feeling that you are actually worth something despite not having made any contributions to society or to anything at all, and actually making the world a much shittier place" https://t.co/nRtOGxrHkD
20ReTweets42Favorites·Details
#8
баталете министерство за вистина.
направете закон за портали, поделете ги на информативни и тралала забавни. информативните да МОРААТ да имаат потпишани текстови + импресум.
кој тера фејк њуз нека лапа тужби.
дај раче. https://t.co/JRJCh5b4FE
15ReTweets53Favorites·Details
#9
а сите вие нубови што не ви чини Windows 10 само едно ќе ми кажам - е ај па ако не Vista да ја вратиме?!
9ReTweets54Favorites·Details
#10
new vmro who dis? https://t.co/i9mRd3uiV9
12ReTweets43Favorites·Details
#11
вашата дневна доза распад на вмро: https://t.co/7r9BJO9mXx
13ReTweets35Favorites·Details
#13
зошто бе вакви имиња забегани ли сте?!
Јунајтед Прилеп и Прилеп Сити https://t.co/NgQSdbJ8HX
8ReTweets41Favorites·Details
#14
/gruevski-krajnata-tsel-na-sdsm-e-da-gi-napravi-moderni-gej-brakovite-i-da-ja-legalizira-marihuanata/

и да се абортира во трафики.
8ReTweets35Favorites·Details
#16
каков круснки доказ човече :))) https://t.co/KOcHHDLdDL
9ReTweets31Favorites·Details
#17
лошо газе & co. ја спасуват македонија со изјава која ќе одела 100.000 примероци :))))
јасно е више дека ги плаќаат по број на твитови, немогуче е инаку толку глупости за единица време да се куцаат https://t.co/meEsctDY7D
9ReTweets31Favorites·Details
#19
али како систематски го растурија тарчуловски со сметките и станот и џепарлакот, секој ден по нешто браво ездеес сте научиле нешто од вмро 👌
8ReTweets28Favorites·Details
#20
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Џотоgiotto_mkd27
2Ljubišasulimanovic14
3Sveste tesesveste_tese11
4Флојдстерdariusoff10
5НиколаСтрезnikolastrez9
6The Thingi_thething8
7Nemora d'Aznaccijocoska8
8Андонlazovjanev8
9Ранкоsrbak7
10Ivan Ilievbaaaaaanoo7