TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Месечинка @melovecats3
#reach: 15859   ( 1889th )
#followers: 1185   ( 2718th )
#1
На крајот од денот останувам јас и мојата самотија:))
7ReTweets16Favorites·Details
#2
Добра ноќ од новите пижами😂😂😂 https://t.co/NACkkyHCDZ
0ReTweets22Favorites·Details
#4
Глупавиов мозок не може да престане да мисли на секс.😂
2ReTweets10Favorites·Details
#5
Вие што ни викате учете мислите лесно ни е:((
2ReTweets6Favorites·Details
#8
👌😂😂😂 https://t.co/ew9c3o0dNC
0ReTweets9Favorites·Details
#9
Не знам дали ја знаете серијата Bones, има еден момент кога доктор Свитс и раскинува на Дејзи давајќи и ги клучевите од заедничкиот стан во кој требаа да се вселат заедно. Тоа некако се случи и со мене, ми го врати срцето и одлучи ти што ќе правиш со него🙂
1ReTweets5Favorites·Details
#10
Млади излегуваат во кафана наместо да се држат за раче со девојче во кино:/
0ReTweets7Favorites·Details
#11
Урлам по цела куќа не можам мачето да си го најдам, мислам кола го згазило. Тоа под ќебе легнато цело време😅😅😅😅
0ReTweets7Favorites·Details
#12
Black friday во Америка е поефтино од Black friday во Македонија.😂😂😅
0ReTweets7Favorites·Details
#13
Јадам чипс во автобус нека ми простат сите гладна сум ќе се онесвестам😅😅😅
0ReTweets6Favorites·Details
#14
Заприметив дека скоро сите мои колешки имаат дечковци.😅😅😅
0ReTweets5Favorites·Details
#15
Му се смеат на тој што учи, но му се восхитуваат на тој што оди на кафе.😒
0ReTweets5Favorites·Details
#16
Ми требаш да ми ја остраниш болката.
0ReTweets5Favorites·Details
#17
Еве во автобус со сестра ми не сака да го затвори прозорецот и една стара жена ја нарече стока. Зборувајте ми за топол и пријателски народ.
0ReTweets5Favorites·Details
#18
Машко во одело и вратоврска па и елек ми е аааааааа😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍
0ReTweets5Favorites·Details
#19
@gorge_kocev @gorge_kocev 😂за роденден
1ReTweets1Favorites·Details
#20
@101ot Среќен роденден^__^🌟🌟
1ReTweets1Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1101от101ot14
2Ale✘ ♎️✈️®ace_pilot159
3Поглиачиsmoothmanmk6
4Macronimamacronima6
5Ептен Лудmadeptenlud3
6џеновезеxenoveze3
7EmptyPersonadarkhour_seeker3
8Еск0барeskobar_od_sk3
9GorgeKocevgorge_kocev3
10(:mon66603