TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

the lord @methelordd
#reach: 43464   ( 701st )
#followers: 2902   ( 1076th )
#1
Ако долго време гледаш во една девојка можеш да ја видиш како се мажи.
11ReTweets37Favorites·Details
#2
Да имам жена со 2к евра плата ја ќе седам дома и ќе си ги чувам децата, ебаве тоа закоравените рѓави радиски мозоци ебаве!!!
8ReTweets39Favorites·Details
#3
Кога ви ја бранел Јохан државата сте биле или деца или испобегани, кога ве плука Села сите ќутите а сте возрасни до кога вака бе безрбетњаци
9ReTweets25Favorites·Details
#4
Од сељачишта што ја изневеруваат женската доверба си пати цел машки род!
8ReTweets25Favorites·Details
#5
Заев пред избори: нема да има потреба за телефони за донации за лечење на дечиња ако дојдеме на власт.
*Дојдоа на власт, има дупло повеќе апели за донации
9ReTweets14Favorites·Details
#6
Знам како со рибите!
- бегај таму бе сељачиште едно ти мене риби!!!
Рибите мацо рибите не реков кокошките ко тебе.
#АцоГотви https://t.co/cxGg9YlPHp
3ReTweets21Favorites·Details
#7
Не го лажи лажгото ќе те излаже дека ти верува!
4ReTweets13Favorites·Details
#8
Штикли сакаат и жените и мажите, едните на нозе другите на раменици!
4ReTweets13Favorites·Details
#9
Како да се пофалиш дека си се склецнала вчера?
Објави слика од Скопје сликано од Водно у 3 сабајле пошто у 3 сигурно не си отишла да пешачиш
3ReTweets14Favorites·Details
#10
Кај си?
- во Катлановска Spa
Во Катлановска SPA vellam SPA не бања Ѕ Р А!!!
3ReTweets12Favorites·Details
#11
Некаква осуда за ова?
Се гледаат лица може да се казнат учесниците за говор на омраза и уништување др симболи
Или с… https://t.co/H3AvggFM3f
4ReTweets7Favorites·Details
#12
Немање живот левел шишарка од уста не м(и)е (го) извади!
3ReTweets9Favorites·Details
#13
Се буди рано, крева ролетна, гледа убав ден за шетање, спушта ролетна, продолжува да спие.
#ЌеСпијамЌеЛумпувам
2ReTweets11Favorites·Details
#14
Порано беше излези да те фати малку чист воздух, сега е седи дома на чист воздух!
3ReTweets8Favorites·Details
#15
За убеино куче и загаден воздух правеа протести и го блокираа цел град (како загрижени граѓани) убија дете сите ќут… https://t.co/6lKp36Agsk
3ReTweets6Favorites·Details
#16
Совршен подарок за сите сапиосексуалки и бук ловерки од твитер! https://t.co/D0DNeoXPZu
2ReTweets9Favorites·Details
#17
Ми фали времето кога немаше смартфони, тогаш имаше луѓе и муабет.
1ReTweets11Favorites·Details
#18
Не те изневерува особата, те изневерува очекувањето.
2ReTweets8Favorites·Details
#19
Да ми кажуваше некој дека можам да се заљубам во девојка на социјална мрежа па поготово на твитер будала ќе го направев!!!
1ReTweets11Favorites·Details
#20
У вакви тмурни денови уствари сфаќаш и дека не е лоша идеа да имаш девојка за да се валкаш по кревет цел ден и да стануваш само за јадење!!!
2ReTweets7Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1La Perra Friaperra_fria12
2ЦрноКосаcrnokosa12310
3Sasho Andonovdr_koljo9
4SDSM (СДСМ)sdsmakedonija8
5Игорче Развигорчеigor_rujo8
6Dimkoddimkooooo8
7Aragorneyalemaddoctor6
8~Лејди♛Ди~abelejdibe4
9🐇tiliaiv4
10инспектор блокpoceldendoma4