TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Методија Белевски @metodija69
#reach: 13   ( 30248th )
#followers: 13   ( 29499th )
#1
Нема да идеме на Еуровизија 2018! https://t.co/Ssh5ZUxxNx
70ReTweets161Favorites·Details
#2
Брзо го заборавивте денсов? https://t.co/aVD8CJY3g5
32ReTweets109Favorites·Details
#4
Да не нашла маж, жената би припитомила некое друго животно. #плагијат
17ReTweets47Favorites·Details
#5
Panta rei, како мал, татко ми ми купуваше чипс, сега јас нему смоки. 😊 https://t.co/fTXc7bGrEm
14ReTweets48Favorites·Details
#6
#ОнаКога ќе ги најдеш грицките и благото за гости. https://t.co/Bp6L9ouZLz
13ReTweets42Favorites·Details
#7
#ОнаКога си дебел, но се уште си #УбавОнНаТета. 2-дел https://t.co/JjTlT8Xy7D
13ReTweets36Favorites·Details
#8
И во речникот, дисциплина и работа се пред резултати и успех.
14ReTweets26Favorites·Details
#9
Од мк стенд-ап: ништо, тапа, нула! 😢
10ReTweets25Favorites·Details
#10
Сличност меѓу маж и паркет? Ако добро го наредиш можеш да го газиш и 40 години. #плагијат
9ReTweets24Favorites·Details
#11
Како се знае дека заладува времето? Мете, од ширум отворен прозор, преминува на кип.
11ReTweets15Favorites·Details
#12
*шмрц

Стигна робата.

*шмрц https://t.co/51Pu22KoCo
9ReTweets18Favorites·Details
#13
*Во служба за „Така ти е пишано“:
Јас: Кој ми го пишал денешниов ден?
Службеничка: Јас господине.
Јас: https://t.co/IgTGJf6SgC
9ReTweets16Favorites·Details
#14
Gary Clark Jr - Come Together (Official Music Video) https://t.co/vpe4y7ZrI0 via @YouTube
9ReTweets12Favorites·Details
#16
Јас и тета. ☺️ https://t.co/TIqxFVFsMS
7ReTweets13Favorites·Details
#18
Кога се зголемуваат цените, не кукајте за цените, барајте зголемување и на платите!
5ReTweets14Favorites·Details
#19
@strezovski Еве им нацртано! https://t.co/O5JmbKZB4I
6ReTweets11Favorites·Details
#20
Relaxation mode engaged. 😃 https://t.co/FCiNDfUU53
5ReTweets12Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Реаленneutralen_28
2На Дедо Најпаметниотi_najubaviot26
3Ничијааevil_girl218
4Битолчанкаbit0lcanka18
5Aнѓеле Беangelebe16
64_Pilos4_pilos15
7Karulovskikarulowsky13
8Бранчеbranchebananche12
9Малотоmaloto0412
10101от101ot11