TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Лукреција Борџа @mexconiglio
#reach: 16701   ( 1811st )
#followers: 269   ( 9513rd )
#1
@B_elle_Beast Фонси има дваесетгодишна кариера и има голем број албуми, само мораше да му се случи Деспасито за да стане популарен во цел свет. Ако е за некого непознат, ен значи дека е аматер.
2ReTweets7Favorites·Details
#2
Абе и паковањето на циметот не можеме да го погодиме https://t.co/PVlMTsdLCE
2ReTweets5Favorites·Details
#3
Info@vlada.gov.mk: Стоп за измена на законот за пушењето - Sign the Petition! https://t.co/8yNVLpbPuw via @Change
3ReTweets1Favorites·Details
#4
почна мовемберот, маж ми ќе го праќам месец дена на одмор кај мајка му
1ReTweets5Favorites·Details
#5
@JumalaTuoni Ај вака, бивши ти е тој со кој си трошел време со денови/месеци/години (залудно или не, нема да навлегуваме). Овие после првото Х се како шо викаме para estar en la fiesta, nada más!
1ReTweets5Favorites·Details
#6
Каталонија независна. Кавадарци вмровско. Ферари губи во Мексико. У пичку матер викенд!
0ReTweets6Favorites·Details
#7
@JumalaTuoni @JasnaKoteska епа сеа во нивен стил https://t.co/Mfl7OTkqDD
0ReTweets5Favorites·Details
#8
А и не е секој од фирма у кафана да го однесеш
0ReTweets5Favorites·Details
#9
Arrasando!
Герундот кој се очекува да дејствува во наредните денови во Реино Еспања
1ReTweets2Favorites·Details
#10
Не треба сила, треба ембарго, како грчкото кон нас. Сами ќе бараат назад!
1ReTweets2Favorites·Details
#11
21 декември избори во Каталонија
1ReTweets2Favorites·Details
#12
@JumalaTuoni еве бе #TodosLosSantos бил и Апсовден https://t.co/14vqd5Ix6I
1ReTweets2Favorites·Details
#13
На 22.11 ќе имало поетско читање во Велес со Академик @kkulavkova
Не ме барајте, ќе бидам зафатена
1ReTweets2Favorites·Details
#14
Го гледам Младиќ у судница, остарен, болен, веројатно наклукан со лекови за да седи мирен (до душа не седи мирен) и ми иде да ги прашам сите шо се мислат богови, кај мислите дека терате со тие мозоци? Затвор ли ви е врвно достигнување во животот? Тоа ли ве исполнува?
1ReTweets2Favorites·Details
#15
утре имам маратон за трчање, у гужва ќе бидам, ќе те барам https://t.co/XIWrp1R056
1ReTweets1Favorites·Details
#16
хаха, новинариве во шпанија загрижени оти изборите ќе биле во очи Божиќ
1ReTweets1Favorites·Details
#17
Малку бргу, а? https://t.co/m1FEXPmUFg
1ReTweets1Favorites·Details
#18
#LaNocheEsPara para un reggaeton lento 😇
1ReTweets1Favorites·Details
#19
@JumalaTuoni Да ја прашаат прво Летиција па ќе видат шо како
1ReTweets1Favorites·Details
#20
@JumalaTuoni Мислев дека само мене ми текна на тоа :)
1ReTweets1Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1ЖРТВА НА РИТУАЛjumalatuoni46
2Dr. Phalluslesenpeperut24
3Maestrodiskopje12
4Baze Lazevskibazelazevski8
5Angélique™ladamedumonde8
6Шишаркаshisharka_5
7Lunarialunareea5
8Maja Vojnoskamajavojnoska4
9AAndrejandrej0814
10Господин Артан Грубиlpvistinskicoek4