TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Мики @mikimladenov
#reach: 56760   ( 353rd )
#followers: 3622   ( 762nd )
#1
извадок од коментари на профилна слика од еден редок примерок:
Leleee samo po kafani ejjjj
Pa mora nekoj i toa hahahahaha
6ReTweets28Favorites·Details
#2
Си газат Замунда со преводите https://t.co/TFurBuf5bI
3ReTweets31Favorites·Details
#3
Значи и праќаш три празни смс и после тоа и пишуваш: гледаш ли колку ми е празен светот без тебе?
После ова те прима као свое дете
5ReTweets25Favorites·Details
#4
Пред твитер мислев дека сите девојки се депилираат.
4ReTweets26Favorites·Details
#5
Позната твитерџика ми призна дека многу ме сакала. Повеќе околу ова, откако ќе заебам работа.
3ReTweets27Favorites·Details
#6
"OVIE STO TRUJAT KUCINJA TREBA DA SE OTRUJAT I NIVNITE DECA A NE KUCINJATA"

Ова е у глобала македонската свест.
5ReTweets19Favorites·Details
#7
Комшииве над мене или играат фудбал со копачки или имаат трки со коњи у станот. Немам друго објаснување за вакво тропање.
4ReTweets21Favorites·Details
#8
Ви благодарам и на вашите едукативни сториња. Сликната во теретана како дига тег "Е ВАКА". Фала што ми покажа како се дига тег #ИнстаСтори
4ReTweets21Favorites·Details
#10
Трајан Гослинг
4ReTweets20Favorites·Details
#11
Многу ве сакам кога правдате некој што краде а се чудите како може секој ден да протестираат и да бранат некој што краде <3
5ReTweets16Favorites·Details
#12
Хорхе да беше интересен човек денес ќе дадеше изјава дека им го дава мандадот на СДСМ
3ReTweets20Favorites·Details
#13
Миљонче like a boss. #RKOS https://t.co/xs2yWJUv8f
4ReTweets17Favorites·Details
#14
Ќе го тетовирам текстот на Ти ходаш са њом од Кеба на кинески на грб
4ReTweets15Favorites·Details
#15
Вевчани може да ја искористи оваа криза и да направи своја држава.
3ReTweets17Favorites·Details
#16
Многу ве сакам вас просечни инстаграм девојки што имате стори од секој небитен момент во вашиот живот.
3ReTweets15Favorites·Details
#17
Имам посебно мислење за луѓе што викаат ЦРЕШНА
3ReTweets14Favorites·Details
#19
Јас: Поправи го багот!
Колешка: можеше поубаво да ми кажеш :(
Јас: Поправи го багот на дожд.

Уште ми нема вратено ништо
3ReTweets12Favorites·Details
#20
1ReTweets18Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1твитерана. 👑tviterana42
2GASMASKAgas_maska32
3Трпанаnatalijaaat20
4Викторијаviktorynik19
5Јанаjanagochevska13
6ЈБургундиjburgundi12
7Нoëлnoel99311
8АлександраМаЌедонскаizrokokiranija10
9Муаркоmuarko9
10dat niqqa bетмен🙄😒dimitrov_19