TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Мики @mikimladenov
#reach: 48049   ( 568th )
#followers: 3735   ( 763rd )
#1
Секој различно ја искажув љубовта https://t.co/aR0i62RFp7
38ReTweets99Favorites·Details
#2
Кога си сам и тажно е се, потсети се дека Меркел е македонка https://t.co/sb4b2uMVc1
21ReTweets70Favorites·Details
#3
Сите девојки што имаат дечко без ваков cover на фејсбук исто како да немаат дечко!!!!!!!!!!!!!!!1 https://t.co/1dzZkO8ACL
2ReTweets24Favorites·Details
#4
@Skraci како силувана пољакиња у филм на полански
4ReTweets15Favorites·Details
#6
MI RASKINA AMA VMRO NE STANAV
3ReTweets16Favorites·Details
#7
У седмица коа има гужва само си намигам со вработените и ми даваат за 2 минути сендвич од службениот влез. Е до толку сум здебелен.
2ReTweets18Favorites·Details
#8
Помош без карање ве молам https://t.co/bHW6enxWcE
2ReTweets16Favorites·Details
#9
НАГРАДНА ИГРА!!!!!!!!!11 КОЈ ПРВ ЌЕ ГО УКРАДЕ ОВА И ЌЕ ГО ПИШЕ КАКО ТВИТ??????? РТ ПЛСССС https://t.co/kGIQ59M7HZ
2ReTweets15Favorites·Details
#10
ДЕЛА, НЕ ЗБОРОВИ!
БУЈРУМ:
https://t.co/fgjzth15jy https://t.co/BpU6Mc0ZEd
4ReTweets7Favorites·Details
#11
Не го пунам телефонот додека не ми дојде на 0% очекувам 2.5 денари покачување на плата нареден месец.
3ReTweets9Favorites·Details
#12
Мислам дека ЦИА ме прати преку камерата на лаптопот и знаат дека седам искривен https://t.co/b8AniNWn6B
2ReTweets12Favorites·Details
#13
Плачете за една хром екстензија да ви ги поправа твитовите. Пример ако пишете "Зоран Заев" да го поправи во "г.Зоран Заев".
1ReTweets13Favorites·Details
#14
Bachko nagazuenje merdzoto ni plin ne se oseka mislis na kerozen ide https://t.co/6prgxYHNVz
1ReTweets10Favorites·Details
#15
Ја да сум Љубе би се кандидирал за градоначалник на Скопје. "Ќе го направам Скопје како Хаг".
2ReTweets5Favorites·Details
#16
Овца не сум јадел али би пробал. https://t.co/nBctSfyJLB
0ReTweets11Favorites·Details
#17
fucking капитализам https://t.co/cOvFL9q2Xt
1ReTweets7Favorites·Details
#18
У Македонија ураганот би се викал Сирма
0ReTweets9Favorites·Details
#20
@Svegjan Сакам да гледам филм кај што @MalotoTrkalce вози точак а е синхронизиран со звук на застава 101 со дупнат ауспух.
2ReTweets3Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Александраfilipova_a22
2Скорќеkapnkrk18
3Ватермèлонpochemuchkya12
4сафиpavlovikj10
5GASMASKAgas_maska10
6ЈБургундиjburgundi9
7Омај(ФАЌИН)гад!0majgad9
8твитерана. 👑tviterana8
9Џотоgiotto_mkd7
10Наталиdajmunachovekot7