TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Миле Паника @mile_panika
#reach: 146662   ( 6th )
#followers: 19558   ( 15th )
#1
Once upon a time. https://t.co/rruOs0mJA1
140ReTweets989Favorites·Details
#2
Влашка математика:
- Ако имаш 10 јабуки и пола му дадеш на брат ти, колку ќе ти останат?
- Девет ипол.
185ReTweets626Favorites·Details
#3
Како да поминеш улица во Скопје кога врне. https://t.co/PZ2fAtJPRG
167ReTweets495Favorites·Details
#4
„Полека ма со бонбончињата“

- Влав педофил
149ReTweets519Favorites·Details
#5
Овој е печен за у Фчерашни. Пали - вози. https://t.co/Yhfz84kduv
111ReTweets582Favorites·Details
#6
Све отишло у пичку материну. https://t.co/08Z8OtF1oX
98ReTweets343Favorites·Details
#7
Ех, спомени. https://t.co/ZwiklTmxP3
81ReTweets239Favorites·Details
#8
Детето го вози у службена кола со полициски флешери и кога полицијата ќе му пише пријава, цвика дека го малтретирале пред детето.
66ReTweets269Favorites·Details
#9
Заев и Груевски утре во исто време на суд, едниот за „Поткуп“, другиот за „Шамарите“
*На разминување пријателски ќе се поздрават со зборвите - „за многу години нека е“.
62ReTweets254Favorites·Details
#10
#11
Жељо моја. https://t.co/cDohU6R91b
53ReTweets254Favorites·Details
#12
Пролетери... https://t.co/IF9pIXyi7i
53ReTweets229Favorites·Details
#13
Што студираш?
Архитектура на Градежен.
45ReTweets213Favorites·Details
#14
Петок, гравче. https://t.co/oyZQzXo3YQ
32ReTweets219Favorites·Details
#15
Трета смена. https://t.co/soZwFIWtc0
38ReTweets187Favorites·Details
#17
Новинаров на Алфа со Груевски ништо не праша, само реклами најави.
27ReTweets199Favorites·Details
#18
Како се викаат Патни трошоци на албански?
35ReTweets160Favorites·Details
#19
Според коментарите, нема класични пасивни пушачи. Повеќето се пасив-агресив.
32ReTweets148Favorites·Details
#20
Тешко време за маторе. https://t.co/fCVjnYTxEx
25ReTweets155Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Aleksandar Tortevskiatortevski7
2Canadian Coyotespacebloomp4
3Фломастериjane_sk4
4Motah - the agnosticmotah234
5адвокатcopdgold4
6Les meraqueslecaffeine3
7Čovečki templejtazhdaja3
8Дуле СавичⓇshushmula3
9Mindрluмbеrmindplumber3
10Chlamyidia Биауреалнаschiffer_pg143