TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

#reach: 47683   ( 607th )
#followers: 11949   ( 81st )
#1
Сите комплекси ги имате добиено од твитер </3
5ReTweets25Favorites·Details
#2
Ќе ѝ почнеш нормален муабет, ќе ти враќа, па нема да ти враќа и те става на игнор. I don't know what the fuck is wrong with you.
4ReTweets27Favorites·Details
#3
Доста ме реметите за женската ❤
0ReTweets31Favorites·Details
#4
Сите други купечки ајвари, пиперки да му носат <3 https://t.co/TEC6DMHgMG
2ReTweets19Favorites·Details
#5
Кренав раце од благо

"купува кило ресани*
1ReTweets21Favorites·Details
#6
Коа се сликате со политичари ми иди да ви напраам анфренд и блок
5ReTweets9Favorites·Details
#7
Анхоч и Сетек се Авон и Лиска за мажи <3
4ReTweets11Favorites·Details
#8
Никогаш нема да не биде пошто не исклучувате звуци од месинџер </3
3ReTweets12Favorites·Details
#9
Многу големи очекувања имате
3ReTweets10Favorites·Details
#10
Dua Lipa > Rihanna
3ReTweets7Favorites·Details
#11
Абе ни во сон не можам да им верувам на луѓе ко грујо и заев
2ReTweets8Favorites·Details
#12
Too much people with stupid excuses
2ReTweets7Favorites·Details
#13
If I were a zombie, I'd eat you last
1ReTweets9Favorites·Details
#14
Сеа едвај чекам живот да видам <3
1ReTweets9Favorites·Details
#15
Razer Phone 😍 https://t.co/v0sKAoDipA
0ReTweets12Favorites·Details
#16
Ај па ако не назад во градинка да ве вратам ради форите <3
1ReTweets9Favorites·Details
#17
1ReTweets8Favorites·Details
#18
0ReTweets11Favorites·Details
#19
Скопје е радост за сите провинцијалци <3
1ReTweets8Favorites·Details
#20
Дојде ж̶и̶в̶о̶т̶ зима
1ReTweets7Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Дилдо Багинсivogievski28
2Рокселанаhasekih15
3lil сандреssassy9612
4Омај(ФАЌИН)гад!0majgad10
5Tom is Loveegodollaric9
6Здравко Дрен 🎌japonecot9
7Наталиdajmunachovekot8
8[Не]Видливиот™jovica_c8
9Кетрин Арагонскаkejtofaragon7
10Todd Hazetodd_haze7