TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

The Punisher 💀 @mknothing1
#reach: 19224   ( 1670rd )
#followers: 608   ( 5021st )
#1
Замисли да живееш тука и да треба да се вратиш пијан дома... https://t.co/dvMDVSoiBN
10ReTweets39Favorites·Details
#2
Ауууууууу, заебан хумор...
😂😂😂😂😂 https://t.co/7QAu5FgPVc
3ReTweets7Favorites·Details
#3
Ти останаа пари за да ставиме два лава на главната капија?

*Викам два другари и: https://t.co/30ag5b5GFG
1ReTweets7Favorites·Details
#4
Кој рече, “Треба да има повеќе жени во политика”?
😂😂😂😂 https://t.co/2YPNUPnELx
1ReTweets6Favorites·Details
#6
Не дозволувај некоја будала да ти го расипе денот...
Биди ти таа будала!
1ReTweets3Favorites·Details
#7
Наследив пари!!!

Си купив куќа и кола. Ги вратив долговите. Го отерав шефот у три лепе и си дадов отказ!

Се разбудив.Еве, си варам кафе...
1ReTweets3Favorites·Details
#8
Најсоодветно име за аеродромот би било: https://t.co/86hzavKkI0
0ReTweets5Favorites·Details
#9
0ReTweets5Favorites·Details
#10
Кој високо лета - најдалеку гледа!

*Пред ниско да падне де...
1ReTweets2Favorites·Details
#11
Нека си трепка тука... https://t.co/i8PZGvno6Y
0ReTweets4Favorites·Details
#12
После СОКОЛ, оди ЧАВКА или ШАТКА?
1ReTweets1Favorites·Details
#13
Убава е мајко, ама, многу јако мава.
1ReTweets1Favorites·Details
#14
Како се справуваш со глупи луѓе што те вреѓаат тебе или твоето мислење без никаква причина?
🤔🤦🏼‍♂️🤷🏼‍♂️
1ReTweets0Favorites·Details
#15
“Рецепт” за нормална држава би лајк: https://t.co/Mc86QHezbd
0ReTweets3Favorites·Details
#16
Описите “Комуњари” и “ВМРовци” почнаа од политичките криминалци и паметна употреба на “Раздели па владеј”

*Клетите Шиптари е само “бонус”
1ReTweets0Favorites·Details
#17
🤦🏼‍♂️
😂😂😂 https://t.co/gBx7EZVrhn
0ReTweets3Favorites·Details
#18
...+ камерата ми прави вртоглавица... https://t.co/R6g1qz6dq6
0ReTweets3Favorites·Details
#19
Ми стига SMS порака од вулканизерот:
- Друже, ако си сеуште жив, застани со колата и заштрафи ги штрафовите на тркалата. Ние заборавивме.
0ReTweets3Favorites·Details
#20
0ReTweets3Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Mrchatinamrchatina13
2Љубеljubetwit11
3Syfersyfer115
4АНА-ТОМ-и-ЈА(С)idninologija4
5редхедcrvenagla3
6Џокер Молотовthajoker_mk3
7MAKEDONjastitaanie3
8101от101ot2
9Inamnogufina2
10Vvvilaomnivila2