TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

⭐Мамичка⭐ @mladamama03
#reach: 91982   ( 111st )
#followers: 10320   ( 123rd )
#1
Ваква мода, таква мода. А мозокот кога ќе дојде на ред да биде во мода?
41ReTweets129Favorites·Details
#2
Синко(5) за браќата ми вика: - Мамо ај прибери си ги децата ми сметаат. 😂😂😂
24ReTweets145Favorites·Details
#3
И секако на крајот од денот само ти знаеш како се чувствуваш..
40ReTweets81Favorites·Details
#4
"Ми недостигаш" не се кажува, се покажува.
32ReTweets77Favorites·Details
#5
Чувствата се гости. Доаѓаат и си одат.
29ReTweets70Favorites·Details
#6
Песните што највеќе ги слушаме се уствари зборовите што се плашиме да ги кажеме.
27ReTweets71Favorites·Details
#7
Зарем има поголема сила од жена која решила да успее?
20ReTweets85Favorites·Details
#8
Не ја барај среќата на истото место каде што си ја изгубил.
26ReTweets65Favorites·Details
#9
Јебал ве инат. Од тоа инатот губите многу работи. Мрш
18ReTweets84Favorites·Details
#10
А "ми недостигаш" се кажува или се молчи?
19ReTweets73Favorites·Details
#11
Никогаш нема да зајакнеш ако не се соочиш со сопствените стравови.
23ReTweets56Favorites·Details
#12
Гушни си бебнце, вдиши си љубов.
15ReTweets80Favorites·Details
#13
А има места кај што се осеќаш најсигурен, заштитен и сакан. https://t.co/olz5nxnozL
19ReTweets68Favorites·Details
#14
Колку е безобразна оваа дремкава значи. Ме фаќа кај и да стигне.
20ReTweets64Favorites·Details
#15
За болење глава само секс. Или шопинг.
14ReTweets79Favorites·Details
#16
Не ме разочаруваат луѓето, ме мотивираат да не бидам како нив.
22ReTweets53Favorites·Details
#17
Јебале ве #твитернагради :*
17ReTweets66Favorites·Details
#18
Што може погледот, неможат зборовите.
20ReTweets51Favorites·Details
#19
Кога денот би бил арт слика 😍 https://t.co/qaPmF5EQ6L
13ReTweets67Favorites·Details
#20
Донт вори би секси :*
17ReTweets53Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Поглиачиsmoothmanmk29
2Реаленneutralen_24
3❀ Крејзи Дејзи ❀daisy99220
4👽Aлиен'ка👽 ex Angel Dust🚬zeznataskorpija20
5Д.Д.Ј.drndrnjarinja_14
6Хејтерstojas9114
7медведь 🐻deathlyh0rcrux13
8Татина принцезаtamito712
9Тинчеvalentingjurov112
10Девојката од каса 6smeshka_12