TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

#reach: 73947   ( 252nd )
#followers: 1653   ( 1936th )
#1
Колку има возвратена љубов во оноа
- Помини, бар да те видам на 5 минути ... https://t.co/ZHUR6hQ9yY
41ReTweets125Favorites·Details
#2
Сѐ е тешко пред да стане лесно
41ReTweets80Favorites·Details
#3
Вистинскиот другар не те прашува што ти е, те приметува дека е нешто и ти кажува само
- Излегувај со мене !
35ReTweets84Favorites·Details
#4
" Дури и илјада планови да не ти успеат, не се обесхрабрувај. Сé додека твоите цели се вистински, не си неуспешен. "
35ReTweets75Favorites·Details
#5
Од пороци, вакви ... https://t.co/UZoEqUSvBV
24ReTweets102Favorites·Details
#6
Не ми кажувај Те сакам, јас сум од тие што веруваат ...
30ReTweets81Favorites·Details
#7
Стисни пауза, одмори ... https://t.co/Vxkmtin0tr
27ReTweets83Favorites·Details
#8
Нема неосвоиви тврдини, има лоши освојувачи
#ДобраНоќ
29ReTweets68Favorites·Details
#9
Од задоволства и радости на животот,
" чувството дека на луѓето си потребен и мил " ...
го рекол Максим Горки, а јас се согласувам.
30ReTweets64Favorites·Details
#10
Секогаш почнувај со најдобра намера, а како ќе продолжи зависи од другите.
27ReTweets64Favorites·Details
#11
Од играчи само оние, тимски, во било која игра
23ReTweets52Favorites·Details
#12
Секоја нота, секој тон, секој звук има своја приказна ... Слушај внимателно, можеби токму нашата се раскажува https://t.co/2GcKf3ONim
21ReTweets57Favorites·Details
#13
Грдиот и убавиот се браќа близнаци, зависи од тебе кој ќе го видиш.
19ReTweets62Favorites·Details
#14
#ОнаКога ја пакуваш љубовта во вакум ќеса и ја тргаш на страна за секој случај, не се знае, може ќе се најде.
Рл, време е за кафе и филм.
17ReTweets67Favorites·Details
#15
Ако имаш само една шанса да танцуваш со личноста што ја сакаш, пушти песна што ќе трае засекогаш ...
#ДоброУтро мои
15ReTweets71Favorites·Details
#16
Ѕиркач ... https://t.co/XRAyC71FAO
18ReTweets60Favorites·Details
#17
- Кога е празник ?
- Кога сум со тебе.
20ReTweets52Favorites·Details
#18
Ќе напишев љубов е и тогаш кога ... ама ми отиде мислата.
Ваљда и тоа е љубов, кога забораваш, што знам !?
18ReTweets58Favorites·Details
#19
Кога те викав дојди, ти имам работа ... е па имај https://t.co/9gmQ8Ngkw1
13ReTweets70Favorites·Details
#20
Биди ми небо, ќе ти бидам месечина
#ДобраНоќ https://t.co/ugND6VBUiX
15ReTweets62Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1На Дедо Најпаметниотi_najubaviot40
2Ale✘ ♎️✈️®ace_pilot1525
3Мимикријаmajaspasovska119
4една неБитнаnanu9900117
5Жикат'аzhikatha17
6Поглиачиsmoothmanmk15
7Morgana Pendragon_lady_raven_15
8⭐Бунтовничката⭐buntovnickata13
9Mery💎mumamery13
10Бони 🌟Ансиланчеotpisanaboni9