TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Ерл Хики @morientesangel
#reach: 50663   ( 534th )
#followers: 471   ( 6291st )
#1
Ја жалам бившата симпатија, стои до мене и ме гледа преубав 🙃🙃🙃
21ReTweets94Favorites·Details
#2
Еден ден, ќе издржам два дена да не те мислам , па ќе видиш ти тогаш.
23ReTweets55Favorites·Details
#3
Само новчаникот ми е попразен од срцето.
19ReTweets32Favorites·Details
#4
"Кога срањата ќе стивнат"
12ReTweets31Favorites·Details
#5
Илузијата е основна храна на разочарувањето.
12ReTweets30Favorites·Details
#6
Кога никој не ми коментира за новата фризура знам дека е добра 😀😀😀 #МашкиСвет
12ReTweets27Favorites·Details
#7
И најтешкиот пат лесно се поминува, ако доволно го посакуваш она што е на целта.
11ReTweets24Favorites·Details
#8
Облека од Али Експрес,
Телефон од Али Експрес,
Девојка од Али Експрес,
Леб од Али Експрес,
Твитови од Али Експрес...
Епа и живот од Али Експрес македонче...
#ПлатенаОбјава
9ReTweets30Favorites·Details
#9
Погледни се себе и односот кон поединците и ќе ги разбереш сите, во одредени ситуации.
12ReTweets19Favorites·Details
#10
Те сакав и кога не беше влијателна.
8ReTweets21Favorites·Details
#11
Со заљубени луѓе нема муабет... се тоа виножита во глава им се вртат 😀
8ReTweets20Favorites·Details
#12
Повеќето од нас би сакале вака. https://t.co/HmVxFO3X3q
8ReTweets18Favorites·Details
#13
Еден ден ќе те мразам
До тогаш
Ќе те сакам
Повеќе од што
Го сакам Утре
7ReTweets18Favorites·Details
#14
Не може се да биде твое...
Но, јас можам.
5ReTweets23Favorites·Details
#15
Јас на моите твитови не им верувам, не па на твоите.
5ReTweets19Favorites·Details
#16
DURAN DURAN - Come Undone (HQ Sound, HD, Lyrics) https://t.co/rd6F00cSa4 via @YouTube
5ReTweets16Favorites·Details
#17
Би те лажел до вечноста, но ти секако не веруваш, ни кога ти ја зборувам вистината.
6ReTweets12Favorites·Details
#18
Во променливите нијанси на есенското небо
И највкусната голтка чај пред заспивање
Стих до стих од непозната песна
Насекаде само еден лик.
5ReTweets14Favorites·Details
#19
Остај правила, жените секогаш имаат предност, посебно во сообраќајот.
5ReTweets14Favorites·Details
#20
Првата искра свети и кога сите огнови ќе изгаснат.
6ReTweets10Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Бен Квик🔫prilepcanecot49
2Canadian Coyotespacebloomp28
3Mindрluмbеrmindplumber27
4Kurac® NaBiciklu™nebiten_13
5💝 Џесика Лајонес 💝jovanka00812
6Ебате Бељаebate_belja11
7De Heks 👑sarahshei111
8Wannabeiskulirana10
9Курослав Пичковиќ.p_angjelkoski9
10Mimiimimnone8