TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

ФлопиДискета @mrgudam
#reach: 37355   ( 871st )
#followers: 3785   ( 766th )
#1
#2
Кога животот ти дава лимони. Товари ги у #ФичлакНаДенот и уживај https://t.co/7PBJjugI70
2ReTweets15Favorites·Details
#3
#5
Не јадете стек цицки ќе ви пораснат, ајт убав петак на сите😜
0ReTweets19Favorites·Details
#6
Да се разбереме нема добар работник со лошо платена работа, никој не оди да работи само од љубов кон професијата
0ReTweets14Favorites·Details
#7
Ми фалеше "Добро утро твотерџии"
1ReTweets10Favorites·Details
#8
Bad girls go to bed before midnight #ФичлакНаДенот https://t.co/x8j0Eoal8G
1ReTweets10Favorites·Details
#9
Добро утро понеделнички. Кафето погодено и мисла позитивна за цел ден
0ReTweets13Favorites·Details
#10
Нема друго чаре ќе си станам дијаспора
1ReTweets9Favorites·Details
#11
Не е добро утро,дождливо утро е
1ReTweets9Favorites·Details
#12
Комшиите ме сакаат место недела сабајле еве сега со бурмашина работат, баш над мене ,колку да не мислам на дождот ,абе срцки се
2ReTweets6Favorites·Details
#13
#ФичлакНаДенот после дождот иде виножитото https://t.co/0LoyKq3J5y
0ReTweets12Favorites·Details
#14
It's Blue morning let's go to work #ФичлакНаДенот https://t.co/4GT2AymcQp
0ReTweets11Favorites·Details
#15
#ФичлакНаДенот у свадбено издање јер сестра ми се омажи. Вечни нека се со љубов како мојата кон фичлак https://t.co/tOWRi1wnCf
0ReTweets10Favorites·Details
#16
Витамините најубаво е да се консумираат наутро , ко на пример кафе со цигарче
1ReTweets7Favorites·Details
#18
Лиснати со мармалад од вишни и чаша млеко за вечера и мрш у кревет
2ReTweets4Favorites·Details
#19
До кај сте бе со фиќото,ја за поклон уше од лани го чекам
1ReTweets6Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Poison Ivyhedera_genus39
2Кукуњавскаemmyllija27
3Мониmonipucval22
4Поглиачиsmoothmanmk16
5Пердуфpikabu0016
6Ебате Бељаebate_belja16
7Joséfina 👑tetkatrende14
8Дарлаmitevskad12
9М.О.missdimoski10
10Стормрејџ во есенstrastniot10