TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Mery💎 @mumamery
#reach: 79665   ( 208th )
#followers: 976   ( 3270rd )
#1
Навистина имаш 40год.? Изгледаш многу помлада.
-Малку сум користена.
38ReTweets183Favorites·Details
#2
Овие со рамен стомак ги имаат сите органи или им фали нешто?
46ReTweets152Favorites·Details
#3
После 5 дена ми го најдоа мачето 😍 https://t.co/9rPszPR7kS
10ReTweets178Favorites·Details
#4
Направив само две перфектни работи во животот. И двете ме викаат мама.
17ReTweets104Favorites·Details
#5
Чувства се контролираат...ако ги немаш.
22ReTweets70Favorites·Details
#6
Инстинктот е гомно ама во право е
19ReTweets69Favorites·Details
#7
Ниту вечерва не сум таму каде што сакам
17ReTweets64Favorites·Details
#8
И повторно мртвите добиваат повеќе цвеќе од живите
17ReTweets57Favorites·Details
#9
Еден ден ќе си кажам извини.
12ReTweets54Favorites·Details
#10
Нема ништо поубаво кога знаеш дека си нечива среќа
12ReTweets49Favorites·Details
#11
Каде се учи за да се заштитиш од емоции?
11ReTweets46Favorites·Details
#13
Ме мислиш ли некогаш?

Непрекинато.
11ReTweets41Favorites·Details
#14
Вниманието е најубаво галење
11ReTweets39Favorites·Details
#15
Полека со зборовтие некој ќе ти поверува.
9ReTweets45Favorites·Details
#16
Гушкање на термо е се што знам за љубов
6ReTweets50Favorites·Details
#17
Повеќе шамари одколку одговори
Живот
10ReTweets36Favorites·Details
#18
Од некои нотификации и срцето вибрира
8ReTweets38Favorites·Details
#19
Со време поминува се...па и желбата.
8ReTweets35Favorites·Details
#20
Проблемот е што на лекцијата за животот гледав низ прозор.
6ReTweets39Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Мимикријаmajaspasovska161
2Поглиачиsmoothmanmk31
3👑 Black Demon 👑panev_sase29
4баба зинетиcentraphor0927
5Sasho Andonovdr_koljo26
6[Не]Видливиот™jovica_c25
7г. г. Еџedge97224
8Boza E,epa sto I :)aureliius121
9Vlagam_domagleam_zakluceno20
10Morgana Pendragon_lady_raven_19