TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Кери @mysticeyess
#reach: 57229   ( 406th )
#followers: 2637   ( 1185th )
#1
Јас на мачорот му се извинвам а не па на чоек.
8ReTweets55Favorites·Details
#2
Вистински пријател треба да те поддржи во лудоста или да ти речи "луд си престани, оди лечи се"?!
10ReTweets20Favorites·Details
#3
Есен бре, совршена си!
8ReTweets23Favorites·Details
#4
Има луѓе сакат да им ги слушаш глупостите а тие твојте не сакат. Епа мислам...фак оф.
8ReTweets18Favorites·Details
#5
Од странство: Тука е многу убаво, земаме многу пари, уживаме. Поздрав и се гледаме за две недели. Јас и Пеце ќе си дојдиме за на забар.
7ReTweets17Favorites·Details
#6
Овие Кардашијанс сите црнци фатија. Па нормално, во толкав газ шо влегва!
4ReTweets21Favorites·Details
#7
Господ да ве чува и да ве држи понастрана од болници. Посебно во Македонија! Макар за исекотина.
4ReTweets19Favorites·Details
#8
Љубов е насмевката на лицето,
раката што бриши солзи,
прегратка што топли,
бакнеж на чело,
утринско кафе,
длабоки р… https://t.co/mQgPnL1gIK
4ReTweets8Favorites·Details
#9
Твитовите на @leonidspar1 ми се секојдневна инспирација, мотивација, илуминација. На секој си прам "да, така е!".
3ReTweets11Favorites·Details
#10
2ReTweets13Favorites·Details
#11
Се' што сум направила до сега, било од срце.
4ReTweets6Favorites·Details
#12
Колку кила пиперки за ајвар зедовте?
3ReTweets7Favorites·Details
#13
Убо е некој да ви кажи дека ве сака, а уште поубо да ви покажи. Запамтете!
3ReTweets6Favorites·Details
#14
Вака, некои нешта треба да оставите сами да си дојдат, ама некои и да си одат.
2ReTweets8Favorites·Details
#15
Комшивката ми го бендиса дечкото. Јас мислам друго ништо не е важно!
2ReTweets8Favorites·Details
#16
Ми се јадат пирошки од свадба.
2ReTweets7Favorites·Details
#17
Почна да студи ко зима.
2ReTweets6Favorites·Details
#18
Дајте дожд и еден литар кафе.
2ReTweets6Favorites·Details
#19
"Тука нема време, луѓе и правила. Тука сме ние на чекор од вечноста."
Тошка, стварно си вечен!
2ReTweets6Favorites·Details
#20
Демек ако вади бугарски пасош е предавник а ако има австрлиски е супер кул, а?!!
2ReTweets6Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
124/7macronima3
2leonidsparleonidspar13
3Хер Искендер Пашаpashaiskender2
4Стар Лисецprincnabelkonj2
5Курвин Водењакjovanowsky2
6Алекс 🇩🇪enginebluewater1
7Ага без ресорljube_a1
8Дареdarkoptimum1
9Ѓумбирhuawei_6661
10Е баш тојnikola_nikuc1