TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

#reach: 1033   ( 4912nd )
#followers: 1031   ( 3099th )
#2
Арно шо има дволични и злобни , инаку кој ќе ни ги отвора очите нас наивните.
6ReTweets13Favorites·Details
#4
when life gives u 🍋🍋 https://t.co/1A1aBAH81R
3ReTweets15Favorites·Details
#5
Не можиш да го сакаш некој кој не го познаваш.
5ReTweets9Favorites·Details
#6
Си игра малата https://t.co/uQPKd4ljSU
3ReTweets13Favorites·Details
#7
Ќе се уплашиш ако си го видиш карактерот наместо фацата в огледало.
4ReTweets8Favorites·Details
#8
Срцето никогаш нема да те излажи , тоа е работа на твојот ум.
2ReTweets9Favorites·Details
#10
Убај работи се случват ко ќе си шо понастрана од негативните.
2ReTweets7Favorites·Details
#11
1ReTweets8Favorites·Details
#12
Некој мажи за се ги бива некој за ништо , нема средина.
1ReTweets6Favorites·Details
#14
Најкреативни сплетки прај параноичен педер.
1ReTweets4Favorites·Details
#15
„Секогаш кога ќе се најдете на страната на мнозинството, време е да застанете и да се преиспитате.”
1ReTweets4Favorites·Details
#16
Перверзна на романтичен начин.
0ReTweets6Favorites·Details
#17
Не е љубоморна женска , ама зато е љубоморна “другарка”. 😝
1ReTweets3Favorites·Details
#18
“Си тоа што го јадеш.” #Стивен https://t.co/bmw1j0Zh0l
1ReTweets3Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Џудит Неписмената™ 🎉kroffni4ka8
2ФарбанЦрнfarbancrn5
3Поглиачиsmoothmanmk5
4Хер Искендер Пашаpashaiskender4
5Реаленneutralen_3
6⭐Бунтовничката⭐buntovnickata1
7Morgan Lux🍼✨morganluxx1
8RēnåTabaad_influence1
9Sasho Andonovdr_koljo1
10Еск0барeskobar_od_sk1