TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Nak Urov @nak_urov
#reach: 2787   ( 3368th )
#followers: 2283   ( 1386th )
#1
2 и кажуваат дека е убава - пффф
20 и кажуваат дека е убава - леле колку сум убава
200 и кажуваат дека е убава - дај нека ми се откачат сељациве
0ReTweets5Favorites·Details
#2
Абе, се уклучив на твитер ко риковеринг алкохолик што вика дека може само една чашка да испие и добивам пар фејва?
Мктвитер u suck big time! :)
0ReTweets4Favorites·Details
#3
Слобода на говор, неограничен пристап до информации, поврзаност со луѓе од цел свет = се сведува на мемиња и заебанции од човек што се самоубива во живо.
Далеку сме стигнати...далеку... https://t.co/UbS2YPMHo9
1ReTweets1Favorites·Details
#4
А да, и битно било менталното здравје и требало да се грижиме за другите...
1ReTweets1Favorites·Details
#5
Подобро песочна плажа отколку жив песок
0ReTweets3Favorites·Details
#6
Еј, глејте ми го гзот а и цицките... не, не ти. Ни ти сељачиште едно. Ти па ич. Лелеее зошто не ме приметува.... :(
0ReTweets2Favorites·Details
#7
Внатрешна убавина matters!
Али за секој случај ќе си удрам секси селфи ;)))
0ReTweets2Favorites·Details
#8
Мањак! Немој да си ме сликнал!!!
САМА ќе се сликам по танга за на иг!!!
0ReTweets2Favorites·Details
#9
Адиос!
I’ll be back! (When the world will be less crazy)
0ReTweets2Favorites·Details
#10
Sad eyes are the deepest
Happy eyes the brightest
...Shine some light into the depth
0ReTweets2Favorites·Details
#11
@KatttP Хаха
Не знам...ваљда
0ReTweets1Favorites·Details
#12
@KatttP Остај :))
0ReTweets1Favorites·Details
#13
@KatttP Хаха...шо знам, може и така да се сфати
0ReTweets1Favorites·Details
#14
Да не знае некој каде може да се најде ДУПот за Рузвелтова? На о.Карпош сајтот дава некоја верзија со лош квалитет...
0ReTweets0Favorites·Details
#15
И за да не бидам толку депре со твитов - хехе 🙂 ете
0ReTweets0Favorites·Details
#16
@ViksaaSkool Еве ти уште еден - да ми се обесиш на куров!
0ReTweets0Favorites·Details
#17
@ViksaaSkool Не бе, јас сум глуп, неинтересен, затуцан, сељак пошо мислам дека меме од тип што испи отров е ретардирано. Супер си ти. Најди ми уште твитови што се семе урово и у уста истури си ги!
0ReTweets0Favorites·Details
#18
Јо, твиттер, има некој полагано тоефл? Може да ми пише имам некои прашања, плз?
Фала
0ReTweets0Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1KatttP.katttp3
2The educated брадаviksaaskool2