TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

една неБитна @nanu99001
#reach: 77951   ( 203rd )
#followers: 3022   ( 1025th )
#1
РТ РТ
15 годишно дете од Битола боледува од рак и хитно му е потреба крвна група А-позитив.
Број за контакт: 070 237 620
133ReTweets16Favorites·Details
#2
само фризеро да ти е погоден, другото ќе се среди
23ReTweets71Favorites·Details
#3
работа, посветеност поголема, дисциплина, рече таа и замина да си го допие кафето...
20ReTweets51Favorites·Details
#4
пензионер - година дена се труди да се јави во емисија и кога конечно ќе добие, ја поздравува емисијата и се согласува со претходниот гледач
11ReTweets62Favorites·Details
#5
чекаа гоодини за денес конечно да ја добијат ќерката... нема поубава вест....
4ReTweets71Favorites·Details
#6
едно не ми е јасно, како бе сите во народните песни имаат бело лице, црни очи? како една не се роди плава со зелени очи?
9ReTweets47Favorites·Details
#7
а јаболката прскани по двајсе и кусур пати никој не ги спомнува колку се штетни
11ReTweets37Favorites·Details
#8
кажи им битна и корисна информација на тројца колеги и гледај како за 5 минути сите дознаваат
8ReTweets34Favorites·Details
#9
добро бе на толку земји прошетани оваа берта едно беќарче не најде???
4ReTweets43Favorites·Details
#10
ова е то есен шо го кажвате? https://t.co/9wnJwyLDjV
6ReTweets36Favorites·Details
#11
од вас шо носите чадор ко ќе роси од вас се расипва времето...
8ReTweets28Favorites·Details
#12
https://t.co/0XkiY1WIwo
Добро ВИ Утро...
8ReTweets23Favorites·Details
#13
https://t.co/bQ3egNMrBw
Добро ВИ Утро...
5ReTweets30Favorites·Details
#14
ај те молам викни погласно не слушнаа на пелистер колкава сума треба да платам
#дискрецијанула
5ReTweets25Favorites·Details
#15
не знам вие шо си чекате, ама јас понеделник ко петок го чекам....
6ReTweets22Favorites·Details
#16
https://t.co/mQRe9Lt4eD
Добро ВИ Утро...
4ReTweets27Favorites·Details
#17
https://t.co/4xj7cOU0qt
Добро ВИ Утро...
4ReTweets23Favorites·Details
#18
https://t.co/ICkE3VCPaO
Добро ВИ Утро...
3ReTweets26Favorites·Details
#19
сѐ е добро и звучи одлично дур е на лист хартија... во пракса помалку...
7ReTweets13Favorites·Details
#20
до каде? до .... салон за разубавување....
аааа убаво кога се одржава жена и си мисли млада е....
ќор да шеташ пичка ти матер....
4ReTweets22Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1навивачmkdpece36
2Жикат'аzhikatha32
3Тантара Пантараtantarapantara23
4Poison Ivyhedera_genus19
5Aнѓеле Беangelebe18
6Д.Д.Ј.drndrnjarinja_14
7Реаленneutralen_14
8Битолчанкаbit0lcanka14
9Мимикријаmajaspasovska112
10Ale✘ ♎️✈️®ace_pilot1511