TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Напизден Минион @napizden_minion
#reach: 71025   ( 283rd )
#followers: 942   ( 3382nd )
#2
Нема да правам ништо бе уживај шо ти е...
После 5 ракии...😂😂😂 https://t.co/uspNH7lSV2
43ReTweets81Favorites·Details
#3
Ерата на локални шерифи зав.... https://t.co/7G3ETJIOIP
36ReTweets63Favorites·Details
#4
Од ефикасни велешки методи на воспитување, издвојуваме... https://t.co/dzrcwfEhgi
10ReTweets25Favorites·Details
#5
Цело време крадеше без мера,
нѐ делеше сите по нација и вера.
На крајот лажеше за нова ера,
но патот сега накај Шутка ќе му тера.
#Избори
7ReTweets19Favorites·Details
#6
@Mile_Panika Шерлок Холмс од Али Експрес.
4ReTweets23Favorites·Details
#7
Во 2018 Владата на #СДСм ќе се задолжи 854 МИЛИОНИ евра, од кој 540 МИЛИОНИ евра преку еврообврзница... Браос, може стварно ќе биде поарно ВМРО да ги вратиме, ако не....
6ReTweets9Favorites·Details
#8
Доколку забележавте ВМРО-ДПМНЕ победи само во една голема општина - Кавадарци и тоа единствениот кандидат кој се огради од делувањето на
3ReTweets15Favorites·Details
#9
Колку треба да си болен да си ги малтретираш кучињата маскирајќи ги за Halloween? #ЕвеНеЗнам https://t.co/qItwBvoQVk
2ReTweets18Favorites·Details
#10
Да ме сака ко комшијата што го сака хамбургерот од Седмица.
4ReTweets11Favorites·Details
#11
Не сум ја толку убав, колку што ти си разочарана од бившите... #Исповед
4ReTweets9Favorites·Details
#12
Во Македонија секогаш некој се тепа, а некој тепа... Сеир
5ReTweets6Favorites·Details
#13
Прочитав еден статус на #ФБ и не можам а да не го споделам, точен од А до Ш.
"Ни ја ебаа државата тие шо ќе ја правеа Швајцарија и Данска на Балканот."
2ReTweets11Favorites·Details
#14
Чекајќи го понеделник... https://t.co/L897lO7wRv
2ReTweets10Favorites·Details
#16
Се будам сабајлево (у 12) и за чудо не сум напизден, немам хејт твитови, пун со трпение и разбирање.. Ме фаќа паника - проверувам пулс, мерам притисок, се е океј...🤔
#ЕвеНеЗнам
2ReTweets8Favorites·Details
#17
Моето твитање може да се спореди со женска менструација... Твитам кога сум креативен еднаш во месецот, а после „me možes jebat“😂
2ReTweets7Favorites·Details
#18
Да се дебелееше од јадење гомна досеа ќе бев 250 кила... 😂😂
#Исповед #СекогашТвитерСекогашНапиздено!
2ReTweets7Favorites·Details
#19
Бране да ти бил Баба Ванѓа бе... 😂😂😂
#Избори2017 #НикоКаоБране https://t.co/SS91SHIILg
3ReTweets4Favorites·Details
#20
Отворив прозор да излезе воздух, сеа се гушам лабаво по дома. 😷
2ReTweets6Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1101от101ot33
2🐈🐈 Marie 🐈🐈marie_hotcat9
3Angélique™ladamedumonde9
4Sashe Ivanovskisasheivanovski4
5Стојко Мојовstojkomojov3
6Aнѓеле Беangelebe3
7Бактеријаesherihiacoli3
8Прееманципирана 👑perfectlyslow2
9ЖРТВА НА РИТУАЛjumalatuoni2
10💀 Семоќниот Диме 💀dimepupuliev2