TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Трпана @natalijaaat
#reach: 88335   ( 126th )
#followers: 8012   ( 213rd )
#1
Ќерка ми (5) ме прашува како дошла на овој свет и викам штркот не го извади на време.
67ReTweets211Favorites·Details
#2
Никој не е должен да трпи некого на интернет, никој нема право да те навредува, никој нема право да те замара, имаш блок и да не ти чуе шо некој нема живот и твитер му е единствената забава во животот. Сите сме тука за забава, а не за психичка тортура и лечење нечиви комплекси.
34ReTweets148Favorites·Details
#3
Pet minuti slatko osumnaes meseci na porodilno
32ReTweets90Favorites·Details
#4
17ReTweets75Favorites·Details
#5
#6
Он: Каде си?
Она: На кафе со другар
Он: https://t.co/oTpM0z2OG9
12ReTweets64Favorites·Details
#8
ФИРОМ у еден пост. https://t.co/TDwHYti8Fw
16ReTweets47Favorites·Details
#9
16ReTweets46Favorites·Details
#10
Сестра кречи сама у 8 месец трудноќа од досада. Па не ми е херој веќе оној шо вози точак на дожд.
3ReTweets75Favorites·Details
#11
Соња и Јохан би ги терала заедно да ја кажат цела азбука, ќе им дадам и да си помагаат.
10ReTweets29Favorites·Details
#12
Toa mislam deka e tvoja rabota sestro🚀🚀🚀 https://t.co/qyWJUXJmS8
8ReTweets29Favorites·Details
#13
Ништо по педофилско од зборот "пиле"
4ReTweets34Favorites·Details
#14
Сеа сакам да е 26 степени, сонце убаво и да се џитнам у базен.
3ReTweets34Favorites·Details
#15
Ajde ovoj mesec nov da. Ni e srecen na site. Posebno. Na mene hahhah https://t.co/lHWz0rsJFn
6ReTweets23Favorites·Details
#16
А тоа шо си го раскажувате животот на интернет, па уште и цицки праќате е ваш личен проблем, пошо не сте мали деца за да ви каже некој дека "луѓето се сурови".
3ReTweets32Favorites·Details
#18
Dali so poskapuvanjeto na naftata ke poskapat i kurvite?
5ReTweets21Favorites·Details
#19
5ReTweets21Favorites·Details
#20
-Работиш нешто?
- m a z t i
3ReTweets26Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1[Не]Видливиот™jovica_c37
2Омај(ФАЌИН)гад!0majgad30
3Мониmonipucval29
4🚨🐶 Animal Friendly™ 🐶🚨vmro_do_grop13
5Mangoran_man9
6Одебиacepn19
7dat niqqa bетмен🙄😒dimitrov_19
8Sasho Andonovdr_koljo8
9Набериус.demonnn_6666
10Baze Lazevskibazelazevski6