TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Natasa Giceva @natasagiceva
#reach: 13896   ( 2029th )
#followers: 584   ( 5209th )
#1
Дечки, ај малку да се мобилизираме, сме собирале помош многу пати, сега треба малку да побрзаме. Ги замолувам сите… https://t.co/avl9549Ceq
5ReTweets1Favorites·Details
#2
Во животот секогаш сметај само на себе.
3ReTweets4Favorites·Details
#3
Животот е еден, живејте го со полн здив и признајте си ги грешките.
1ReTweets3Favorites·Details
#4
@Banankata @NinjaZelka до тоа ли било , аха значи јас да почекам и кај нас да дојде животот и после можам да почнам со секс ...😀😀😀
0ReTweets5Favorites·Details
#6
Значи дојде сексот во Штип 😀😁
ај #доброутро #добарден #среќенден на кој до што му дошло .
1ReTweets1Favorites·Details
#7
@KocevskaS уф, има ,има ,посебно во ПМС 😁😀
0ReTweets4Favorites·Details
#8
нека трепка https://t.co/EOTIYs6WGs
1ReTweets1Favorites·Details
#9
Искреноста стана екстремен спорт за кој се одлучуваат само храбрите.
0ReTweets3Favorites·Details
#10
😀нема што да се праве , до времето е, не е до мене ... 😬😀😉😜😎 https://t.co/pqVIe8dy80
0ReTweets3Favorites·Details
#11
@NinjaZelka @Banankata до ветерот е , таман да дојде он го однесе ,али од утре ко ќе дојде , што секс ќе има ... 😀😀😀
0ReTweets2Favorites·Details
#12
@Shushmula @0majgad ептен
0ReTweets2Favorites·Details
#15
тука сум ... не ме мислете
0ReTweets2Favorites·Details
#17
@vikohyeah @DrnDrnJarinja_ 😀😀😀😀😀
0ReTweets2Favorites·Details
#18
Избегнувајте лоши луѓе и запомнете дека љубовта е најважна.
0ReTweets2Favorites·Details
#20
0ReTweets2Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1НапаленаЧупакабраninjazelka40
2BanAnabanankata5
3Копукотkopukotttt3
4Зимзелено Дрвоsistemot_me_ebe3
5Омај(ФАЌИН)гад!0majgad2
6🐈🐈 Marie 🐈🐈marie_hotcat2
7Waiterwaitermkd2
8Дуле СавичⓇshushmula2
9Morgana Pendragon_lady_raven_2
10Реџина Филанџиkocevskas2