TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Фичомен @ne_se_bricham
#reach: 44196   ( 659th )
#followers: 7103   ( 288th )
#2
Дали гравот и двете риби можат да соберат 120 фејва??????? https://t.co/Dg4lAGQAg4
4ReTweets34Favorites·Details
#3
8ReTweets15Favorites·Details
#5
Не знам за вас, ама јас сум блокиран од нба играч https://t.co/Juf5nTEsZ0
0ReTweets22Favorites·Details
#6
@Vajldy А мојот (5) веќе сумља дека самсоненко пере пари
2ReTweets10Favorites·Details
#8
Уште жена му да ја ставел и таман цела фамилија во советот на Штип https://t.co/B4pdU4h7tx
2ReTweets6Favorites·Details
#9
Si bil nekoj cigan tinejdzer i se vikal gjupteen
2ReTweets5Favorites·Details
#11
Жаре бербер > Жаре еден на еден
2ReTweets5Favorites·Details
#12
Р о б и Т е л е к а б е л 👄💋💘❤ https://t.co/yygDoeyV72
2ReTweets4Favorites·Details
#14
@Vlatko_Werder Можеби у сендвичара ја ебел, не брзај со заклучоци
2ReTweets2Favorites·Details
#15
@kezhmanprvi @NekojNikola Кажи му на братот што викаат босанчеросите за тактиката
2ReTweets2Favorites·Details
#16
Samo ljubov neka cveta 👬👬👬👬👬👬 https://t.co/dTfUhErEq7
2ReTweets2Favorites·Details
#17
Нека се угоде https://t.co/CAxHiQ2T43
0ReTweets8Favorites·Details
#18
Капа долу г. Зоран Заев 👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏 https://t.co/uZCK7Ga1KK
1ReTweets4Favorites·Details
#19
Б О Г С Е Ј А В И https://t.co/MZOK3ggS61
1ReTweets4Favorites·Details
#20
Ne znam sto bi pravel bez moite M A M I 4 K I https://t.co/MzmbpGerye
0ReTweets6Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Фред Д Редfred_the_red137
2г.Влатко Вердерvlatko_werder12
3Darko Kezhmankezhmanprvi10
4Ага без ресорljube_a6
5🐇🍂Шеки Шеваљ🍁🐰el_megunogovic5
6Леголасvajldy3
7Џеновезеdzenovezee2
8ST елевацијаkreatormk2
9Растаrastareggaezion2
10Кави_Флуkavi_flu2