TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Kurac® NaBiciklu™ @nebiten_
#reach: 113571   ( 33rd )
#followers: 6767   ( 315th )
#1
Здраво комшо
Здраво
Абе победија комуњарине, а?
Победија
Шо да праиме сеа..
Ја исто шо и досеа, вие мислете, вас ве напикаа без школо сегде
94ReTweets268Favorites·Details
#2
Ја разбирам потребата да се пофали чоек, нормално е тоа. Не го разбирам нагонот за омаловажуење на другите за да се издигнеш себеси...
71ReTweets230Favorites·Details
#3
Полна е. И авионче фатив. https://t.co/cGLW6NL5Px
46ReTweets257Favorites·Details
#4
Брокула. https://t.co/3AvXHdpmSR
33ReTweets169Favorites·Details
#5
Коце уствари да ти сечел све живо за да напраи простор за паркови, гоооооооолеми паркови со дрвја со трева со све, ама кој да разбере.
44ReTweets129Favorites·Details
#6
Петок, ден за искачање.

*искача на тераса
*ладно, си влегуе внатре
28ReTweets100Favorites·Details
#7
Колку си глуп од 6 месеци до 5 години за да бидеш "стражар" на избирачко место?
32ReTweets84Favorites·Details
#8
Како тргнале сите со зелениш у кампањиве, да помисли чоек оти народот трева пасе. Или ќе пасе. Или..шознам шо.
24ReTweets104Favorites·Details
#9
Уствари на мк твитераш не му смета ни криминал ни педери ни црнци ни арапи ни кучки ни мачки ни патетики...
Му сметаат другите твитерџии.
21ReTweets105Favorites·Details
#10
Секоја лузна приказна.
28ReTweets83Favorites·Details
#11
Оп, селото на штрумфоите го најдов. https://t.co/5Qrul2sku2
11ReTweets133Favorites·Details
#12
Ете глеав видео у кое стефчо објаснуе дека неговата МАФИЈА не е опасна пошо педерите биле поопасни и шоако имал станови коа не е геј. Педер.
20ReTweets106Favorites·Details
#13
А оној хорхе ако реши да бега никат нема да го фатат. Треба само да стигне до парк и да не мрда.
26ReTweets87Favorites·Details
#14
Полесно се спроведуеше демократија коа немаше интернет и телефоните беа без камери.
25ReTweets86Favorites·Details
#15
Дај бе луѓе дајте дефиниции шо е сељак, шо е малограѓанин, шо е интелектуала, шо е крем, да знам како да се осеќам. И тест нешо да има..
16ReTweets88Favorites·Details
#16
Значи разликата е у тоа шо хомосексуалциве мислат на туѓ гз, а педерите само на својот.
Ете стефчо земето го за пример.
18ReTweets74Favorites·Details
#17
Јохан чека ребаланс на контекстот.
19ReTweets64Favorites·Details
#18
Aбе дедо ти чинам откај другите беше, дај види дома прашај, не срами фамилија. Мајку вибам фашистичка.
https://t.co/NHVTZzCL4n
20ReTweets58Favorites·Details
#19
Вечер ќе ја напунам кадата со вмровски солзи, и ќе прдам у неа дур се излежавам - со упалено светло.
14ReTweets72Favorites·Details
#20
Не веруем у писмото на соња. Она не знае да пишуе.
16ReTweets66Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Д.Д.Ј.drndrnjarinja_116
2Mindрluмbеrmindplumber104
3ЧУВАРsmensky82
4Girl With Mousy Hairkalakurnica78
5Битолчанкаbit0lcanka58
6Оркоkakoorko45
7Oliver Spasovskio_spasovski43
8Canadian Coyotespacebloomp38
9бојанb0stan38
10Каља ☆katemagritte33