TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Lilith Lolita @nenajadenata
#reach: 51933   ( 517th )
#followers: 5409   ( 459th )
#2
Ако те сака ќе те сака и недепилирана!
6ReTweets27Favorites·Details
#3
*Мино си фати женска, а ти сеуште не ме сакаш*
6ReTweets26Favorites·Details
#4
Ненајадениот собира курви јас ги бркам
6ReTweets12Favorites·Details
#5
#7
Кога ќе кажам дека ми се јаде крембанани, не мислам на 2-3 крембанани, туку на цело паковање <3
@AD_Evropa имаат најубави 😍❤️ https://t.co/NuX8MB6G0c
3ReTweets13Favorites·Details
#8
Повеќе пати иам отидено на интервју за работа отколку на дејт
1ReTweets18Favorites·Details
#9
метак за "Како можеш да правиш муабет со него скоро цел ден"
3ReTweets11Favorites·Details
#10
Еве зашто треба да ми се забрани онлајн апликација за купување https://t.co/h2UsY9Dqse
1ReTweets16Favorites·Details
#11
🎉💪🏽💪🏽 https://t.co/yCXlPL9dsq
3ReTweets9Favorites·Details
#12
во едно око целиот свет 💗 https://t.co/0D7U4DssIz
0ReTweets15Favorites·Details
#14
Абе има работа ама не сте седнале да барате
2ReTweets7Favorites·Details
#15
Se pokriv so edno kebe dodeka spiev, se razbudiv so 3 kebinja I eden jorgan
Na majka mi I bilo ladno hahahaha
1ReTweets9Favorites·Details
#18
Ot zimska oprema samo debeli kondomi hhhhh hahaahh
2ReTweets6Favorites·Details
#20
Отвараш прозор додека се возиш
*ти треба два дена да си ја исчешлаш косата https://t.co/N8xS9WvfpG
0ReTweets11Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Хер Искендер Пашаpashaiskender22
2Одебиacepn17
3Реџина Филанџиkocevskas6
4Теткa ти Маре 🍀maryjanejones695
5Ненајаденact_a__fool4
6•Дилајла•angjametal4
7МенталноПрекрасенmentalen4
8ПанкотНе(Е)мртовpivo_ok_pozz4
9Корона Мортисlathronniell4
10𝓜𝓲𝓷𝓮𝓻𝓿𝓪 🦄feminavenenata3