TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Нешо @nesosk
#reach: 69211   ( 321st )
#followers: 599   ( 5125th )
#1
ПоздраФ од Царевец (Маврово-Галичник), и да не пропуштам, ФИЛИНГ У ПМ !! https://t.co/cFNx0aU1rg
65ReTweets334Favorites·Details
#2
Стојан е цар, принт скрин од на профилот со повикот https://t.co/gMqe3wrV2W
44ReTweets112Favorites·Details
#3
Пред три години реакциите на јавноста ореку социјалните мрежи немаше да доведат до оставки, напротив ќе нае*еше некој твитераш гарант , а сега !?! Епа #ИмаРазлика. нели?? https://t.co/mc2yv0Nl7W
8ReTweets40Favorites·Details
#4
Како да изнервираш европеец со една реченица (добиено по вибер) 😂😂 https://t.co/CUS0rBKHaa
6ReTweets20Favorites·Details
#5
За да можат да го бранат глупациве од #Курир ,(со IQ, во траги), мораа да формират и #Тврдокорни2 😂😂😂 https://t.co/K6QFYUXXRG
5ReTweets15Favorites·Details
#6
Не мора да не потсетувате дека сме во криза !! Поголем дел од народот само за толку и има !! 😟😟 https://t.co/m2DiyVho74
3ReTweets19Favorites·Details
#7
@The_BB_ @darkhour_seeker а би сакал да го прашам, онака у лице, дали Трамп знае дека ќе биде амбасадор во МК
4ReTweets14Favorites·Details
#8
Од инсајдерски информации денес во белата палата се проширил следниов виц:

* Денес ќе се собираме, или да почекаме да не соберат ??
3ReTweets16Favorites·Details
#9
Купиле нов трактор од дуќан,Но кога дошла инспекцијата од Агенција за финансиска подшка, им укажале дека траткторот е стар, и ОНИ ВЧУДОНЕВИДЕНИ и ШОКИРАНИ ... абе иди бегај, два месеци не приметиле !! 😂😂😂
2ReTweets13Favorites·Details
#10
Ништо топлиот напиток !! Мислев дека повеќе ќе привлече. #СендвичСиЕ_Сендвич
3ReTweets8Favorites·Details
#11
@Vlatko_Werder @darkhour_seeker има и полошо, на Илинденска, карши золошка, на сопственикот на куќата му текна да си го прошири дворот на рачун на пешачката патека (сликано пред три четри дена) https://t.co/LVvboykgSW
3ReTweets5Favorites·Details
#12
кружниот тек на #Партизанска блокиран со аутомобили (фото @Biljankata ) https://t.co/lSq4jAzAT5
3ReTweets5Favorites·Details
#13
По незахвален народ аврио, јадеме гомна за 15 до 18 милиони евра аванта, а забораваме дека #БаремГрадеа https://t.co/PFzMvbCkPA
1ReTweets10Favorites·Details
#14
Чупево, шо сакате кажете, да ти е мерак кога те представува во странство, по писмено и по спремно аврио. Браво @Sekerinska

** (и сега ми текнуе на Фикусон, боже брука)

https://t.co/ub6famFOVR
2ReTweets7Favorites·Details
#15
@mindplumber @VladaMK викаат бил нервозен кога е ненаспан 😂 https://t.co/ELSu4WPNvC
2ReTweets6Favorites·Details
#16
се сотревме од зборување за уметници & интелектуалци во притвор. Кој бе уметници организираат толпа со пароли од типот Смрт на Шиптарите и сл. Не ги чув ни еднаш да се дистанцираат од тоа, напротив
2ReTweets6Favorites·Details
#17
#ОнаКога сеуште го немаат ограбено, но се надеваат дека ќе биде брзо брзо https://t.co/TI17fkz75W
2ReTweets6Favorites·Details
#18
Фото. Ова се порталите кој треба да се избегнуваат. Докажано влијаат на намалување вашата интелигенција. https://t.co/O0uQx75WZT
2ReTweets5Favorites·Details
#19
@Mile_Panika еее а на турски колку е лесно: Кач Пара Џаде
0ReTweets10Favorites·Details
#20
@Goran_Man и струја ќе произведуваше !! Абе овија од сдс без м, ништо не направија, ни фасада ни спомениче, ни 100 км автопат ... ни на Халкидики отидоа !!
1ReTweets7Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Mindрluмbеr 🐈mindplumber40
2Pilos4_pilos21
3❄Битолчанка❄bit0lcanka21
4Poison Ivyhedera_genus18
5Професор Цветковиќtome_corner16
6ТвитеротНаАнаФранкbox_kiki11
7Д.Д.Ј.drndrnjarinja_9
8tantelastarmarsovec9
9Влада на Македонијаvladamk8
10Бактеријаesherihiacoli8