TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Реален @neutralen_
#reach: 114609   ( 28th )
#followers: 3763   ( 763rd )
#1
Спиеш преку ден?
- Јас пола живот го преспав ти за еден ден си се фатил.
101ReTweets234Favorites·Details
#2
Како што јас самиот можам да се заебам, не можат ни тројца непријатели.
102ReTweets199Favorites·Details
#3
Како бре тоа патите по бивши кои растураат федери на кревети со други.. Боже ме сачувај..
87ReTweets226Favorites·Details
#4
Тенка е границата помеѓу поклон и поткуп.
87ReTweets224Favorites·Details
#5
- Ај да се земеме.
- А??
- Зезаме, зезаме да тибам тастатурата..
87ReTweets217Favorites·Details
#6
Две ќебиња, па поубава топлина немам осетено периодов.
76ReTweets222Favorites·Details
#7
Сега има да спружам на кревет да се опуштам целосно.
*Вртат другарите, симпатиите, бившите, топ шоп, роднините до трето колено..
86ReTweets180Favorites·Details
#8
Ти го знам тој поглед, не си дојдена за на кафе.
76ReTweets201Favorites·Details
#9
Ако не знае што е пет бесплатни смс пораки дневно преку сајтот на Мобимак, ондак допрва живее.
67ReTweets218Favorites·Details
#10
Времето не ја создава депресијата, туку немањето некој покрај себе.
79ReTweets180Favorites·Details
#11
Кај се брзаш во твоите најдобри години?
78ReTweets172Favorites·Details
#12
Почна сезоната на гушкања под ќебе.
79ReTweets167Favorites·Details
#13
Омилено хоби?
- Излежување во кревет.
77ReTweets161Favorites·Details
#14
Само топло срце. Друго ништо не ме интересира.
79ReTweets153Favorites·Details
#15
Тоа што не ми можеш ништо не значи дека треба да ме мразиш.
75ReTweets157Favorites·Details
#16
Како што се ближи декември, така ми е се помило што не ја раскитив елката.
68ReTweets170Favorites·Details
#17
За топлина на телото е потребно ќебе, за топлина на срцето е потребно ти под ќебето.
69ReTweets145Favorites·Details
#18
Добар е мирисот на скара, лошо е ако доаѓа од дворот на комшиите.
64ReTweets159Favorites·Details
#19
Од изгубени во космосот, оние кои се маваат во гради дека можат без се и секого.
73ReTweets130Favorites·Details
#20
Оние што сеуште користат фиксен, секоја им чест на издржливоста.
58ReTweets172Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1~Лејди♛Ди~abelejdibe148
2Тркаљофкаtrkaljofka139
3ХепиАурhepiaur97
4На Дедо Најпаметниотi_najubaviot64
5🐈🐈 Marie 🐈🐈marie_hotcat40
6La Perra Friaperra_fria33
7Аниani_srcka25
8Џудит Неписмената™🎉kroffni4ka19
9Збеснатата.s_zbesnatata17
10Стрела ➶zone020516