TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

#reach: 54282   ( 487th )
#followers: 3439   ( 867th )
#1
-Како во животот2?
Јас : https://t.co/1aO6ay8UTR
31ReTweets66Favorites·Details
#2
Боженствена жено
тенк чу да ти дам
наврти се малку
да ми ти го клам.мп3
7ReTweets15Favorites·Details
#3
И кој те ебе е seen
7ReTweets14Favorites·Details
#4
- Како во животот?
Јас : https://t.co/RPiitbhNZp
6ReTweets16Favorites·Details
#5
Зборено е со моите, гајле им е за мене
5ReTweets18Favorites·Details
#6
Многу луѓе се замараат со нелуѓе
6ReTweets9Favorites·Details
#7
- Циго знаеш англиски?
= Да
- Употреби го #car во реченица
= Бабе собери #carтони ќе ни требаат за новата куќа
5ReTweets7Favorites·Details
#8
Sting - Fragile https://t.co/X125UH7dZN via @YouTube
4ReTweets9Favorites·Details
#9
Си плачите за ебење, ама пак вие си знаете
4ReTweets9Favorites·Details
#10
Adele - When We Were Young (Live at The Church Studios) https://t.co/oilBM84PEC via @YouTube
3ReTweets11Favorites·Details
#11
Изгорена си за ебење
4ReTweets7Favorites·Details
#12
Од течна храна, ракија
3ReTweets8Favorites·Details
#13
Тетката од карши мене на слава ја гледам.... https://t.co/kkxbGDNZP5
2ReTweets9Favorites·Details
#14
Chris Isaak - Wicked Game HD https://t.co/CAGcYsYKtJ via @YouTube
2ReTweets7Favorites·Details
#15
Замисли, нема потреба
3ReTweets4Favorites·Details
#16
Ај не ми ја убивај инспирацијата
3ReTweets3Favorites·Details
#17
Дојде есен, нагло ви пораснаа цицки
2ReTweets5Favorites·Details
#18
Кај е таа со цицките?
2ReTweets5Favorites·Details
#19
Утринско вртење по кревет
2ReTweets4Favorites·Details
#20
Кај си, да се гушнеме?
2ReTweets4Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1✨БизуБизуim_reincarnated25
2Бен Квик🔫prilepcanecot9
3Флафиkarfiolka8
4АлекСандраalexandra_ynwa7
5редхедcrvenagla5
6МртовУМkatastrofalen5
7На Дедо Најпаметниотi_najubaviot4
8☆ДонкаШтрафцигер☆ladybug14914
9Јузернејмdark_pages_224
10Марче? Да, јас сум!markoratatata4