TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Лошото детиште Хуго @nikola_iris
#reach: 38018   ( 847th )
#followers: 19600   ( 14th )
#1
Лама го јаде вашето дете. Што ќе направите:
а) Ќе го сликате.
б) Нема б, нормално дека ќе го сликате. https://t.co/DfexyGVTGG
15ReTweets80Favorites·Details
#2
Здраво, шо правете? https://t.co/1vR8zLBwYj
2ReTweets31Favorites·Details
#5
#6
@Mile_Panika , @Goran_Man
Па дали сте нормални со закопот на вмро.
Закон!!!
1ReTweets14Favorites·Details
#7
Дождот во Штип паѓа да ги открие лакираните а не асфалтирани улици на Илчо.
2ReTweets9Favorites·Details
#8
Изгледа другарка и сака повеќе да се мажи... https://t.co/E1SsFxnNGZ
1ReTweets12Favorites·Details
#9
Море сокол пие, вода во ПС Гази Баба.
1ReTweets11Favorites·Details
#10
#ДоброУтро
Rage Against The Machine - Killing In the Name https://t.co/wgafgCWyUp via @YouTube
1ReTweets10Favorites·Details
#11
Не знам чие е, ама урлам. https://t.co/9a2k6QmwMW
3ReTweets4Favorites·Details
#12
Meat Loaf - Anything for love https://t.co/2A99TygSwV
2ReTweets6Favorites·Details
#13
Сеуште нема измислено дијагноза за груевски, нели?
1ReTweets9Favorites·Details
#14
Искуство некој со рутери?
2ReTweets5Favorites·Details
#15
А ова се случува кога асфалтираш шахти. https://t.co/usp3vWvySH
1ReTweets8Favorites·Details
#16
ГО ЗЕМАВМЕ И ШТИИИП !!!
0ReTweets10Favorites·Details
#18
01. Metallica - Master Of Puppets https://t.co/OScpPgTw8s
0ReTweets9Favorites·Details
#19
Linkin Park - In The End (Sonik & Gon Haziri Remix) https://t.co/o0eD6PImI3 via @YouTube
0ReTweets8Favorites·Details
#20
@Giotto_mkd Ако е круг не може да биде 6х6m.
0ReTweets8Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Baze Lazevskibazelazevski8
2Ulla Müllerismiljanska6
3Љубеljubetwit4
4Нароз Волокинzorbital3
5Laze Janevlazejanev2
6Битолчанкаbit0lcanka2
7Татина Принцезаtamitooo072
8𝓜𝓲𝓷𝓮𝓻𝓿𝓪 🦄feminavenenata2
9Sasho Andonovdr_koljo2
10couch potato 🥔kroffni4ka2