TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

НапаленаЧупакабра @ninjazelka
#reach: 25236   ( 1312nd )
#followers: 3220   ( 946th )
#1
Барам женска со обезбедено греење(сеедно дали дрва или на струја) за обострано греење во долгите зимски ноќи
Можно е раскинување после Април
5ReTweets17Favorites·Details
#2
Сакате нормална држава, ама неќете спроведување на законите.
Море за стрелање сте.
4ReTweets12Favorites·Details
#4
Снежана се спрема за дејт, а џуџињата за снимање на рекламата 7 Up https://t.co/ygGviasJba
2ReTweets13Favorites·Details
#10
Реформи у здравството https://t.co/PjlC6XYWme
2ReTweets5Favorites·Details
#11
Caaaaan youuuu seeee all the colors of the rainbooooooooooow #mp3 https://t.co/C3Y7JrpRhJ
1ReTweets7Favorites·Details
#13
Воа е Добро утро https://t.co/vR0J8pTW47
2ReTweets4Favorites·Details
#14
100% нане , 33 денара
100% хибискус , 37 денара
70% хибискус , 30 % нане - 68 денара
Ваљда собират колку е цената на едното 100%тно и на другото и со тоа праат вкупна цена на комбинираното :D
1ReTweets6Favorites·Details
#15
*Uses the force
*makes all Twitter girls send bewbs in DM
2ReTweets2Favorites·Details
#16
@branchebananche A може е сингл, а може е со тебе и е со некој/а друг/а, а може умрел ама мислеш дека те игнорира :)
2ReTweets2Favorites·Details
#17
Исто поз и до сопствениците на галеничиња,посебно кучиња.
Драги морони,коа вашио омиле К-9 љубимец ќе се исере у сред ебан центар на град у 21-ви век,соберите му ги гомната.
Не сме дужни да газеме и да паземе да не нагазнеме тоа шо исрала вашта џукела.
Фала.
2ReTweets2Favorites·Details
#18
Коа жена ти не го погоде зачино у манџата https://t.co/bBuWmlIott
2ReTweets1Favorites·Details
#19
Мамички, син ми (27) лижел вагина пред два дена. Сеа има болно грло,не може да јаде и гта.
Дали се добива гнојна ангина од лижење пичка?
Само за сериозни одговори
0ReTweets7Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Natasa Gicevanatasagiceva41
2АлекСандраalexandra_ynwa29
3BanAnabanankata27
4Флафиkarfiolka27
5avastfobi18
6Играоркатаmartinilooover16
7La Perra Friaperra_fria14
8Angélique™ladamedumonde14
9Лудаunforeseeable_13
10Реџина Филанџиkocevskas12