TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Katinka Ingaborgovninanana @notsoplavusa
#reach: 21219   ( 1493rd )
#followers: 2154   ( 1454th )
#1
"Често, прееманципацијата на една жена е резултат на нееманципацијата на еден маж"

Авторот да си се провери кога последен пат имал секс.
3ReTweets9Favorites·Details
#2
Во Германија ако и кажеш на шефицата дека си под стрес те залапуе. #plottwist
2ReTweets10Favorites·Details
#3
Чекам да испадне книгата voved vo s e s t r a t i за да видам како се пишуваат твитови на таа тема.
2ReTweets8Favorites·Details
#5
zar nemas potsetnik za strance https://t.co/0GlxoiSkJS
2ReTweets7Favorites·Details
#7
The Cure - Lovesong https://t.co/LlUB0ULDFG via @YouTube
1ReTweets6Favorites·Details
#8
If I could put you in a frame I'd draw you smiling. ^_^
1ReTweets6Favorites·Details
#9
Пресмешен беше докторот кога ме праша дали дечко ми бил into choking me. ПРЕ СМЕ ШЕН!
1ReTweets6Favorites·Details
#10
Go peram kuceto ke te baram https://t.co/sOmkOGFhP5
0ReTweets8Favorites·Details
#11
zosto uporno me teras da pijam leksiliumi koga mnogu dobro znaes deka vo gradot nema pojke leksiliumi #женскиоркестар
2ReTweets2Favorites·Details
#12
ЗОШТО НЕ КАЖУВАТЕ ДЕКА ЛУЦИФЕР И БУДА ХИТ БИЛА ВО ВЕЛЕШКИТЕ ДИСКОТЕКИ? ОБЛАДАНИ ЛИ СТЕ?!
2ReTweets2Favorites·Details
#13
Многу убаво моташ.
- hhh moram. kako inace ke ja opravdam petkata po OTP
2ReTweets2Favorites·Details
#14
#15
Pink Floyd - Shine On You Crazy Diamond https://t.co/MO6O4rGE8j via @YouTube
1ReTweets4Favorites·Details
#16
kako bi mi legnala sega edna ti
1ReTweets4Favorites·Details
#17
На овие што не те следат а фејваат ретвитови ни цел оддел во психијатрија не им помага. #хехе
1ReTweets4Favorites·Details
#18
boredom kills lugentsa osobeno ako ja lecite vo tuj kreveti
1ReTweets3Favorites·Details
#20
Pink Floyd - Coming Back To Life https://t.co/Pjx4G5tNxz via @YouTube
1ReTweets3Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1ЖРТВА НА РИТУАЛjumalatuoni21
2gaymerkasweetana06
3Скорќеkapnkrk3
4Bitch Made In Heavenpussy_trip2
5Оној со брадатаlegovski1
6monetmonet__1
7Mass Effectmasseffect1
8Мациviktorynik1
9𝓜𝓲𝓷𝓮𝓻𝓿𝓪 🦄feminavenenata1
10НиколаСтрезnikolastrez1