TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

облак @oblakpodmore
#reach: 78877   ( 200rd )
#followers: 2820   ( 1111st )
#1
девојче?
имам дечко!
знам, го видов вчера у Сити мол со жена му и децата
54ReTweets193Favorites·Details
#2
додека се жалите дека алармот ве нервира,четиринаесет основци од кумановското село Бајловце за да се одбранат од волци, со петарди в раце одат пеш на училиште и по шест километри
64ReTweets121Favorites·Details
#3
дај му на човек интернет и ќе си стави нос од куче на фаца
40ReTweets149Favorites·Details
#4
осет за другиот is not available in your country
35ReTweets86Favorites·Details
#5
ради вас што сте у кратки, го гасат парното...опрајте се бе
29ReTweets91Favorites·Details
#6
и на сите ни се има десено нешто да не ни се деси
34ReTweets72Favorites·Details
#7
не барајте парно, изгасено е 🎧
23ReTweets98Favorites·Details
#8
не барајте очи, превртени се 🎧
26ReTweets67Favorites·Details
#9
со главоболкава сме у стабилна врска
24ReTweets61Favorites·Details
#10
девојко?
ПРЕЕМАНЦИПИРАНА СУМ!
17ReTweets63Favorites·Details
#11
злоба не поштуем
19ReTweets51Favorites·Details
#12
Пуштете ме да ја видам светлината...
19ReTweets50Favorites·Details
#13
без дожд нема живот и одјебете више сите на кои ви смета
14ReTweets61Favorites·Details
#14
прав пензионер се јавува на три утрински емисии истовремено
15ReTweets54Favorites·Details
#15
уште 15769 твита дека пријателите те бараат само кога нив нешто им треба и Нова година
15ReTweets51Favorites·Details
#16
ако некому му смета што ретвитам некого, прво нека се гони у курац, а после сместа нека одјебе од мојот профил
16ReTweets44Favorites·Details
#17
размазеност јако не поштуем
18ReTweets35Favorites·Details
#18
имам кажано бонжур и кога не било
14ReTweets42Favorites·Details
#19
не беше Ленка родена за тие патни трошоци
12ReTweets36Favorites·Details
#20
“Ќерко и ружните се омажија“
Бабо, ај сплети ми дечко и не збори многу
11ReTweets37Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Пердуфpikabu0012
2Кукуњавскаemmyllija9
3Mery💎mumamery6
4Ибе Паликуќаibe_palikukja6
5Chlamyidiaschiffer_pg145
6Les meraqueslecaffeine4
7Муаркоmuarko4
8Nursе💉sestrati4
9дандилsatirahumor3
10Teonateona09903