TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Ognen @ognen_k
#reach: 64407   ( 353rd )
#followers: 3294   ( 920rd )
#1
Автопат ''Васил Тупурковски'' широк со 4 ленти.
39ReTweets118Favorites·Details
#2
АЛАРМАНТНО Е ОВА ШТО СЕ СЛУЧУВА СО СООБРАЈЌАЈНИВЕ НЕСРЕЌИ!!! ВО ПОМАЛКУ ОД 1 ЧАС ДВАЈЦА ЗАГИНАТИ!!!
ВОЗАЧ ВО АЛКОХОЛИЗИРАНА СОСТОЈБА ПРЕДИЗВИКА НЕСРЕЌА ВО КОЈА ЗАГИНА ТАТКО НА ДВЕ МАЛИ ДЕЦА!!! (На патот Бт-Пп)
ВО #Прилеп МЛАД ВОЗЕЛ СО 160км/ч ИЗГУБИЛ КОНТРОЛА И ОД УДАРОТ ЗАГИНА!
33ReTweets42Favorites·Details
#3
Укочен си? Неможиш да се појавиш на судење?
Во @Zlatna_Kniga
22 киропрактори
6ReTweets23Favorites·Details
#4
@pikabu00 Претерувале!? Најстроги казни! Не само одземање на возачката и колата, парична казна, ЗАТВОР и ДОЖИВОТНА ЗАБРАНА за возење!
4ReTweets15Favorites·Details
#5
Во 26 години Независна #Македонија на никој не му текна да отвори банка на островот ''Голем град'' во Преспанско езеро? Имаше да биди топ офшор дестинација во Европа! #offshore
4ReTweets12Favorites·Details
#6
Да си ги пофалам пак тимот зад профилот на @TelekomMK и тимот од #122 за експресно решениот проблем! Одлична корисничка поддршка! Браво! #ЗадоволенКорисник :)
2ReTweets6Favorites·Details
#7
Ајде андроидџии малце помош! Или некој шо користи HuaweiP9 нека се пријави. Much obliged.
3ReTweets2Favorites·Details
#9
#Скопјани не ви кажа другаро од ЕБР за рацијата сношти?
2ReTweets4Favorites·Details
#10
@sinisa_goliOtok Оти не кажувате вакви работи :)) че си купев кола досега :)
0ReTweets7Favorites·Details
#11
What if #Twitter existed 100 years ago.
#1917LIVE: Join the hashtag, Relive the Revolution: https://t.co/cZQYSWiBPX
1ReTweets4Favorites·Details
#12
@Goran_Man И Ријана така 😃 по дедо е Ристо и баба ѝ Јана од Мариово 😃
0ReTweets6Favorites·Details
#13
#TheDeuce заврши прва сезона. Серијата е страшно добра (HBO) од продуцентот на култната #TheWire https://t.co/qX8fBXifZG
1ReTweets3Favorites·Details
#14
#Дефокус е одлично име за њуз сајт!
1ReTweets3Favorites·Details
#15
Don't be a dipstick 😃 https://t.co/Z7Xsgm6gur
1ReTweets2Favorites·Details
#16
''It's a basic truth of the human condition that everybody lies. The only variable is about what.''
1ReTweets2Favorites·Details
#17
@Muarko Не сам... во тројка: Љубчо, Снежка и Милионите 😃
0ReTweets4Favorites·Details
#18
Ден3 : Грујо уште го нема... https://t.co/ZTImqRMmDa
0ReTweets4Favorites·Details
#19
@LaDameDuMonde @kasdiasd Ова е Македонија!
*сликата од филмот 300*
1ReTweets1Favorites·Details
#20
@andrej081 @starmarsovec @brmbrm11 @mindplumber @alikiaj Ова е на пазарот во Будимпешта, околу 500 ден/кг беа ама а… https://t.co/4DeR11Pos5
0ReTweets3Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Mangoran_man8
2Mindрluмbеrmindplumber6
3Ник.apokalipt05
4Ljubišasulimanovic4
5Битолчанкаbit0lcanka3
6Пердуфpikabu003
7Angélique™ladamedumonde3
8Софија Гошеваsofijagoseva3
9Сплинтерsinisa_goliotok3
10Wannabeiskulirana3