TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

LOVEnoWAR @oltovski
#reach: 97142   ( 98th )
#followers: 7416   ( 270rd )
#1
Имаш ли некој кој ќе те подигне кога ќе паднеш...
Имаш ли некој кој ги слуша твоите зборови...
Имаш ли некој што се ежи од твоите допири...
Имаш ли некој што се топи од твоите погледи...
Имаш ли некој што се опива од твојот мирис...
Имаш ли некој што си му све, некој што ти е све
41ReTweets104Favorites·Details
#2
Јебала вас Нутела! https://t.co/AwRy3d4ZFN
23ReTweets139Favorites·Details
#3
Село, дожд.
Низа сушени пиперки
Домашни колбаси
Лук
Сукана пита
Црвено вино
Печени костени
Реванија...
30ReTweets101Favorites·Details
#4
Да им се забрани на кумановци да твитаат на кумановски, многу фејвови лапаат.
26ReTweets108Favorites·Details
#6
Жените секогаш ја дознаваат вистинта.
25ReTweets84Favorites·Details
#7
Соблекувај све, нека остане само насмевката.
29ReTweets67Favorites·Details
#8
У мое време врнеше и у автобусите.
23ReTweets70Favorites·Details
#9
Се немам сликано во WC и немам постирано на ниедна соц. мрежа.
Ќе помислат луѓево немам WC.
23ReTweets70Favorites·Details
#10
Мислевме цел живот ќе играме танго а ова излезе играме тешкото.
27ReTweets57Favorites·Details
#11
Не се објаснува баш све со зборови.
24ReTweets59Favorites·Details
#12
Случајно се сретнавме, намерно продолживме.
22ReTweets62Favorites·Details
#13
Од "мене не може да ми се случи" си патиме.
22ReTweets59Favorites·Details
#14
Колку е поголем стапот, толку е поголема дисциплината.
24ReTweets53Favorites·Details
#15
Празни очи
Залутани мисли
Заборавени насмевки
Душа оладена
Срце распарчено.
26ReTweets47Favorites·Details
#16
Зашто у парк нема клупи за сингл???
16ReTweets75Favorites·Details
#17
Тивок однадвор, урлам одвнатре.
23ReTweets54Favorites·Details
#18
Мислам дека го видов мацолот. https://t.co/FqpNfFoxbU
17ReTweets71Favorites·Details
#19
Трава зелена одмара очи.
Ама и бели цицки не се заебанција.
23ReTweets47Favorites·Details
#20
Твитер, најбољи лек против запек.
16ReTweets66Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1ZAGORKAtreljara26
2Кукуњавскаemmyllija10
3ПанкотНе(Е)мртовpivo_ok_pozz8
4UltraViolet Heaven6_7characters8
5Sasho Andonovdr_koljo6
6Dr. Phalluslesenpeperut6
7ЖРТВА НА РИТУАЛjumalatuoni6
8💖Џесика Јеховин Сведок 💖jovanka0086
9Тркаљофкаtrkaljofka6
10⭐Бунтовничката⭐buntovnickata6