TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Onocentaur @onagerot
#reach: 26092   ( 1266th )
#followers: 723   ( 4289th )
#1
Чеај чеај, на патриотоФ Трчуловски ќерката се вика Мелани?
На која од бабите е крстена само да знам...
3ReTweets19Favorites·Details
#2
@Hedera_Genus @from_marsedonia @starmarsovec @Serkme_ Косово, пред 8 дена, у изградба преку 20 хотели и 150 викенди… https://t.co/DEfvq7oSkz
3ReTweets5Favorites·Details
#3
@Hedera_Genus @from_marsedonia @starmarsovec @Serkme_ Воа е ски центар Брезовица, северната страна на Шара, BURTON… https://t.co/aodD74KqcD
2ReTweets7Favorites·Details
#4
@Nebiten_ @GTturbo16v @nesvakam @KirilMKD ZADA NE DOZVOLI SELLACI LLUBOMORNI DAMUGI SKINAT HELANKITE BE!!111
2ReTweets5Favorites·Details
#6
Феминистки не сте се побуниле за рекламата на Тимс Камини шо се попали спонзорушата само дека имал камин типот? Или ОК е спонзоруша да си?
2ReTweets3Favorites·Details
#7
@MissDimoski @ivogievski не зимаат пролупани бубрези 😉😆😂
1ReTweets6Favorites·Details
#8
ZASSO MACCE SELLAK?
PA VIDI SSUBOO VOZAM RIKVERC NA AUTOPAT!!11 https://t.co/yKg7hK5mdR
1ReTweets5Favorites·Details
#9
@DimePupuliev Ае зубоо да е!
На доктор;
-Женет си дечко а?
-Не бе докторе девојка ми е!
-Женет си женет си!
0ReTweets8Favorites·Details
#10
Ладно у Афстрија бе https://t.co/kLZDSJmVVo
0ReTweets7Favorites·Details
#11
И после се лутат јаболкарите коа ги викаш офци @BazeLazevski

https://t.co/19vpWztESi
1ReTweets4Favorites·Details
#12
НОЛГУ Сакам Челзи МанУтд да ја глеам со @BazeLazevski @DrvoNedelkano и на масата да нема ножеви филички, со лажица марула да јадам 🤗
1ReTweets4Favorites·Details
#13
Шо викам:
Ќе оиме на по една?
Шо праам.... https://t.co/yEc83Sb34c
1ReTweets4Favorites·Details
#14
@Ladybug1491 Па ич не ми е битна, шо би ја знаел...
За неа само владикава 😆 https://t.co/VDUVVI46jF
1ReTweets3Favorites·Details
#15
@BazeLazevski @darkhour_seeker О
Д

С
И
Т
Е

В
Е
Р
И

Н
А
Д
В
О
Р
1ReTweets3Favorites·Details
#16
@BazeLazevski Пиши му;

NOLGU TIE UBAVA KOLATA!!!111
...со клинец
1ReTweets3Favorites·Details
#17
Да ви се изнаебам на мамицата, Pirelli Calendar беше синоним за убавина и сексипил, а не за кој каква дрога искркал, мрш! https://t.co/2uJkIyg7Y9
1ReTweets3Favorites·Details
#18
@CorbadziJa @sveste_tese @BazeLazevski И очигледно, непостоечки коа не се грееме ....
Hence... мојот хејт према ќумбињата https://t.co/2x3GAICAkX
1ReTweets3Favorites·Details
#19
@seir_man @BazeLazevski VEKAM KOMSSO POLEKAVE NEI DAVAJ TURAZZA NA KOLATA TOLKU... https://t.co/vTEwT05Fn4
1ReTweets3Favorites·Details
#20
@ivogievski Ако ми ја процените кантаа старо за ново ко да сте на хероин па да доплатам иљадарка, радо би терал и 1… https://t.co/01LPMmqaG0
0ReTweets5Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Baze Lazevskibazelazevski70
2Tȟatȟáŋka Íyotakezarkovski27
3Poison Ivyhedera_genus23
4Ѓурѓаpilula1223
5Jovan Petrovjp_euro22
6Monseur Goustave Hvlazarevik21
7pokimakedonija2020
8balerinatacentarska_picka19
9Масонотserkme_18
10Мfrom_marsedonia18