TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Бони 🌟Ансиланче @otpisanaboni
#reach: 100909   ( 75th )
#followers: 11924   ( 82nd )
#1
Ако игнорираш девојче, таа ќе те брка.
Ако игнорираш ЖЕНА, таа ќе те замени.
48ReTweets152Favorites·Details
#2
Интелигентните луѓе се шегуваат на своја сметка, искомплексираните исклучиво на некој друг.
52ReTweets125Favorites·Details
#3
Маж најдобро ја приметува својата жена, откако ќе биде приметена од други мажи.
33ReTweets117Favorites·Details
#4
Игнорирањето на фактите не ги менува фактите. #Факт
35ReTweets61Favorites·Details
#5
Двајца сосема несовршени луѓе, може да бидат комплетно совршени заедно.
27ReTweets71Favorites·Details
#6
Како ќе им дозволиш, така и ќе се понашаат. #Факт
22ReTweets66Favorites·Details
#7
Те сакам!
- Аман бе, што ти текна?!
21ReTweets64Favorites·Details
#8
Жената е опасна. Таа може да се смее на сопствената болка.
18ReTweets49Favorites·Details
#9
Лојалност не е само оној кој стои до тебе, туку и кој се залага за тебе дури и кога не сте заедно.
18ReTweets47Favorites·Details
#10
Што и да правиш, каде и да си, изгледај убаво!
15ReTweets51Favorites·Details
#11
Животот е полн со "Што ако?.
16ReTweets47Favorites·Details
#12
Далечината е во умот, не во километрите.
14ReTweets52Favorites·Details
#13
Во автомобил имам подобра компилација на музика од многу журки со дџеи.
14ReTweets50Favorites·Details
#14
Ако ја кажеш вистината, станува дел од твоето минато. Ако лажеш, станува дел од твојата иднина.
16ReTweets44Favorites·Details
#15
Деца сме и кога сме возрасни, разликата е во играчките.
15ReTweets45Favorites·Details
#16
Секс затоа што те прави да се чувствуваш поврзан!
Љубов затоа што те прави да се чувствуваш цел!
16ReTweets42Favorites·Details
#17
Љубави, што ќе ми правиш вечерва?
- Ќе ти спијам!
14ReTweets46Favorites·Details
#18
Биди чуден, остани чуден!
16ReTweets39Favorites·Details
#19
Не сум јас јака, само тивко се кршам.
11ReTweets53Favorites·Details
#20
Заклучив неколку врати за кои конечно разбрав дека не ме водат никаде.
13ReTweets47Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Џудит Неписмената™ 🎉kroffni4ka57
2Surferlizivagan30
3Сеирџијаkoljo_sk26
4Bambadamjanbamba20
5Sasho Andonovdr_koljo11
6Комерцијалистотantonkarafil10
7Novamore_nova10
84_Pilos4_pilos8
9СуперКрас 🔞supercrassus7
10Еск0барeskobar_od_sk7