TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Курослав Пичковиќ. @p_angjelkoski
#reach: 37174   ( 890rd )
#followers: 666   ( 4599th )
#1
Некои твитерџии еднаш ќе ги стават на Камај, Еклер и не знам уште на кои други срања и готово не се прави муабет со нив. Тоа на прост начин би се кажало ќе видат малце урда и одма сакаат бачило, епа не оди тоа така бе пријателчиња...
4ReTweets20Favorites·Details
#2
Ја фаќаш за половина, ја припиваш до себе, ја тргаш косата зад уво и ѝ шепнуваш: DENESKA PRODADOV 30 KILA MALESHEVSKA URDA...
5ReTweets17Favorites·Details
#3
Ми се крадат твитови од На Дедо Најубавиот...
3ReTweets19Favorites·Details
#4
Со Саша Матич гледаме филмче... 😘😘😘
4ReTweets14Favorites·Details
#6
После 00:00 часот затворајте ги убаво вратите зошто кај влагам ебам. Јас да ви кажам, а вие како сакате...
5ReTweets9Favorites·Details
#8
Каде се гледаш за 5 години?
- Хах па тоа е лесно...кај s e s t r a t i
2ReTweets16Favorites·Details
#10
Ако го ставам куров во штекер дали ќе имам електричен оргазам? Помош плс рт...
4ReTweets9Favorites·Details
#11
Така така јади како некоја свиња, па после жали се и замарај на соц.мрежи зошто си дебела...
3ReTweets11Favorites·Details
#12
Кај се гледаш за 5 години?
- Kaj s e s t r a t i...
3ReTweets11Favorites·Details
#13
Најголем канцер се оние што носат прстен на палец...
3ReTweets10Favorites·Details
#14
Јас:
- Колку чинат кондуриве?
Продавачката:
- 5500.
Јас:
- Може нешто попуст?
Продавачката:
- Епа ај ако не ВМРО да ги вратиме...
3ReTweets9Favorites·Details
#15
Ни згради со отклучени влезови више не можеш да најдеш за какање...
2ReTweets12Favorites·Details
#16
Ne se sekirajte vaka ke bidite i vie pretepani na shiter nagradi...😉 https://t.co/mViLzBhZYQ
3ReTweets9Favorites·Details
#17
Јас, Урко, Зоран Паљо, и Денис Мурат на 16 декември ќе тепаме шитерџии на #ШитерНагради. Кој сака да ни се приклучи во екипата плс рт...
3ReTweets9Favorites·Details
#18
Твитовите ви се интересни како Ранко Рангелов.
В УСТА ДА ВЕ ЕБАМ СЕЉАЧИШТА ЕДНИ ПОСЕЉАЧЕНИ...
2ReTweets11Favorites·Details
#19
Ми се ебе некоја кучкетина со мрсен анус...
3ReTweets7Favorites·Details
#20
Дали ќе има тепачка на #твитернагради?
4ReTweets4Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Збеснатата.s_zbesnatata23
2🇦🇱 Командант Шеваљ Jr. 🇦🇱el_megunogovic23
3®SpartaN®bobanspartan16
4🚨🐶 Animal Friendly™ 🐶🚨vmro_do_grop13
5Венцо Утовар-Истоварkamijon00712
6џеновезеxenoveze12
7Macronimamacronima11
8Леголасvajldy11
9Дранкенштајн Jr.shtajno10
10Ничијааevil_girl210