TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Парго™ @parg0
#reach: 92950   ( 100rd )
#followers: 6385   ( 350rd )
#1
Тоа е тоа. ВМРО си е и секогаш ќе биде историски конзистентно. Внатрешни предавства и егзекуции. Со нож в грб почну… https://t.co/wesINXwkUH
63ReTweets124Favorites·Details
#2
Почитувани @mila_carovska и @d_manchevski еве ги размислувањата на вработените во најплатената професија во државав… https://t.co/MBsTuC1RQf
70ReTweets88Favorites·Details
#3
Ако можел Амстердам во седумдесетите, ќе може и Скопје до 2020!
#НаТочак
@sdsmakedonija без изговори !!! https://t.co/VF9EVX95C5
56ReTweets108Favorites·Details
#4
Ајдеееееее чаоооо Ивицаааа! Сега колата у која ќе те возат не со флешери, ами со рото светла ќе биде! :)))
33ReTweets119Favorites·Details
#5
Ќе го оставам ова да си поседи троа тука... https://t.co/mBokulTAqG
30ReTweets78Favorites·Details
#6
Така е! Зошто овој наш современ херој е заборавен од системот?! https://t.co/IKaEcA0a9q
27ReTweets71Favorites·Details
#7
Некој ќе го прскал со пепер. Уапсен. Казна. Друг ќе го поливаше Геро со мрсна боја. И го поли. И ништо.
Некои се поеднакви од другите.
25ReTweets60Favorites·Details
#9
Абе, абе пак им напраиле трло! ААААААХАХАХХАХАЈАЈАЈАЈА!!
Абе шо стока ќе бевте!? :))) https://t.co/Tc4MrxKv0L
21ReTweets62Favorites·Details
#10
Да ви ги објаснам неважечките ливчиња. Тоа се вмровците кои излегоа да гласаат, ама не сакаат да го дадат гласот на СДСМ.
15ReTweets80Favorites·Details
#11
„Народни стражи“, те. „Се спремаме за катастрофален пораз, непризнавање на изборите за уште малце време да е на чело на партијата.“
20ReTweets51Favorites·Details
#12
Флаша вода од 5.400 денари.
КАКО НЕ ТИ СТАИЛЕ АРСЕН У НЕА ПИЧКА ТИ ЛЕПА МАТЕРИНА!!!
15ReTweets51Favorites·Details
#13
Колеги од IT (девелопери, дизајнери, сис. админи) бујрум утре во @persprogrammer на open office day. Ги отвараме ка… https://t.co/HAXUnEIbVp
21ReTweets32Favorites·Details
#14
Го украдов од кај @Sulimanovic https://t.co/qGQyPRYaxl
15ReTweets45Favorites·Details
#15
ЗБОГУМ КОЦЕ !!! ЛАМБЕРЏЕКУ ПРОСТАЧКИ !!!
7ReTweets64Favorites·Details
#16
Испробан, традиционален лек против зајдување кај мали деца. https://t.co/253WkQolhr
15ReTweets34Favorites·Details
#17
Мои пријатели во позиции блокираат други мои пријатели ради изразено мислење кое содржи критика.
Not cool.
Also, не шетав по улици за ова.
8ReTweets50Favorites·Details
#18
#ДобраНоќ на сите.
Вечерва ќе се радувам што конечно е готов.
Од утре ќе почнам да се плашам поради освоената скоро па апсолутна власт. 🤔
7ReTweets51Favorites·Details
#19
Овде Сашо вели 2 долга. Од 2014 (?!?!, машала убав почек!) и од 2017. Коментар @JStevco ? https://t.co/I7ftNvh8q3
13ReTweets30Favorites·Details
#20
ВМРО, граѓанска десница... аха аха АХАХАХАХАХАХАХАХАХА!!

#очај се бре! :))))
7ReTweets47Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Goran Peoskiazder27
2Mindрluмbеrmindplumber23
3Стефан Богоевsbogoev23
4Canadian Coyotespacebloomp21
5Damjan Manchevskid_manchevski15
6Mila Carovskamila_carovska15
7Стојко Мојовstojkomojov14
8Lyanna Mormont 👑sarahshei113
9PersonalProgrammerpersprogrammer12
10Jovan Petrovjp_euro10