TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

маалска опајдура @paynster123
#reach: 62796   ( 371st )
#followers: 7667   ( 240rd )
#1
ако татко ти ти препиши интернет провајдер компанија можиш да ја крстиш аманет пхаааааахахах
62ReTweets162Favorites·Details
#2
"learn to love yourself" https://t.co/LkPuChx5aM
38ReTweets96Favorites·Details
#3
дали глувчето мице името го добило според англискиото mice????
24ReTweets125Favorites·Details
#4
да да, разбирам кога ставате слики од старо скопје, и јас жалам за тие времиња кога не бев жива
24ReTweets88Favorites·Details
#6
me on a first date: за кого беше на македонски идол???
8ReTweets79Favorites·Details
#7
god said adam and eve, not adam and finishing your responsibilities on time
10ReTweets42Favorites·Details
#8
ко ќе се вратам дома ќе им нарачам специјално да ми зготват леќа за истата вечер да им речам леќа ноќ
8ReTweets47Favorites·Details
#9
ти: стори од кафе покрај обала со стикер stress level + тагната пријателката
јас: бумеранг отварање на кутијата од ројал
8ReTweets43Favorites·Details
#10
ваква сум неисполнета оти ич немам жолти алишта
9ReTweets40Favorites·Details
#11
добро звучи тоа учење ама јас преферирам да се жалам по луѓе дека нема да положам
7ReTweets42Favorites·Details
#12
не не најсмешно од прилепски ми е шо за пејат викаме пе
6ReTweets38Favorites·Details
#13
сон ми е со најблиските другарчиња да научиме шпански за да се караме меѓу другото
3ReTweets42Favorites·Details
#14
премило ми е шо прекинав да се дружам со луѓе само за да не бидам сама
5ReTweets35Favorites·Details
#15
*стасува до пола материјал за кратко време*
ееј па ова одма че го научам
*прави пауза од 3 часа*
*нема време*
5ReTweets33Favorites·Details
#16
сакам сите да се согласиме дека нема подобра песна од heroes од david bowie
5ReTweets31Favorites·Details
#17
до трети ми е рокот за лабораториски фејвајте го твитов до после да не заборам да ги напрам
4ReTweets30Favorites·Details
#18
батали и колоквиумска и се, ќе смислувам лого за авалон
4ReTweets26Favorites·Details
#19
вчера сонував дека асистентот на факс и bree од desperate housewives биле во врска........................
0ReTweets37Favorites·Details
#20
сакаш да и честиташ роденден на внука ти но го заклучила ѕидот па и честиташ во коментар на новата профилна https://t.co/3ZjJmu0sbM
5ReTweets20Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Гаровски™garowski1714
2blow mindingdeckosotocak13
3Go, Devil Sith. LMevilgrouse11
4Фиксиfilipfiksi11
5👉😎👉 zoop_alex225510
6Немом поќеblagsum6910
7Минерва 🦄feminavenenata9
8антихеројshitcomparty8
9инспектор блокpoceldendoma7
10avastfobi7