TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Pendaroskigoran @pendaroskigora1
#reach: 30   ( 26912nd )
#followers: 29   ( 26258th )
#1
@leonidspar1 Раката што дава,што помага никогаш не се суши. Малку од " тие " парајлиите се сеќаваат на оваа со векови поговорка.
0ReTweets2Favorites·Details
#2
@leonidspar1 Животот е тешка категорија исполнета со падови и успони. Стабилноста е факторот икс.
0ReTweets2Favorites·Details
#3
@leonidspar1 Омразата на секого му го одзема паметот.
0ReTweets2Favorites·Details
#4
@leonidspar1 Мора и тоа да го имаме ,да не бидеме како некои идиоти (ич да ни е гајле).
0ReTweets1Favorites·Details
#5
@i_najubaviot Ова е ново време (извини невреме) каде секој си го гледа својот газ. А карактерот ??? Нема човечност...
0ReTweets1Favorites·Details
#6
@leonidspar1 Не,брате само држи го поблиску до себе.
0ReTweets1Favorites·Details
#7
@leonidspar1 Барем мислење да побара. Ќе му е од корист.
0ReTweets1Favorites·Details
#8
@abeLejdibe Чувај ги живците ,разочарувањето е нашето секојдневие.
0ReTweets1Favorites·Details
#9
@indig05alpha Бетер од село сме. Срамота!
0ReTweets1Favorites·Details
#10
@neutralen_ Сегашноста не нуди мирен живот,само стресови. Спомените болат дека беа добри ама минливи.
0ReTweets0Favorites·Details
#11
@leonidspar1 Ја добиваш во голема мера почитта од спротивната страна. Тоа е кул.
0ReTweets0Favorites·Details
#12
@leonidspar1 Секогаш да ја бараме светлината во тунелот.
0ReTweets0Favorites·Details
#13
@Teona0990 Кога им кажуваме на тие " таквите " да не пијат од државна чешма вода,ни се потсмеваат со иронија. Си го барат...
0ReTweets0Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1leonidsparleonidspar18
2Annahindig05alpha1
3Teonateona09901
4На Дедо Најпаметниотi_najubaviot1
5Реаленneutralen_1
6~Лејди♛Ди~abelejdibe1