TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

La Perra Fria @perra_fria
#reach: 106000   ( 57th )
#followers: 2267   ( 1387th )
#1
Парфем знае да ти заебе психа.
41ReTweets150Favorites·Details
#2
32ReTweets144Favorites·Details
#3
Машките другари поише ги ценам. Штета само што се заљубуваат..
36ReTweets122Favorites·Details
#4
Колку подолго и поупорно те гледа во очи дур те ебе, толку појак е оргазмот.

#ТретосменскиМуабети
29ReTweets133Favorites·Details
#5
Жената треба да биде активна во сексот исто толку колку што е во зборувањето.
27ReTweets117Favorites·Details
#6
Нема поубав детал од вниманието.
32ReTweets98Favorites·Details
#7
Од луѓе, оние кои те гушкаат и те оживуваат.
32ReTweets94Favorites·Details
#8
Не знам што бевме, но произлегоа преубави спомени од нашето време.
34ReTweets85Favorites·Details
#9
Every single night https://t.co/E7oKlEf4Ce
29ReTweets96Favorites·Details
#10
Се изморив од глумење среќна.
29ReTweets91Favorites·Details
#11
Твоја порака, моја насмевка.
29ReTweets89Favorites·Details
#12
Како девојкиве уште паѓаат на толку сељачки фори еве не знам.
22ReTweets105Favorites·Details
#13
Најтешка борба е онаа против своите демони.
28ReTweets87Favorites·Details
#14
Смеј се и покажи дека си посилен од проблемите.
25ReTweets91Favorites·Details
#15
Напиј се кафе и не се замарај.

*Јас како психијатар
25ReTweets88Favorites·Details
#16
Ги хејтаат оние кои веруваат во хороскоп, а они пустите веруваат во "Те сакам" после недела идење. Хах.
26ReTweets83Favorites·Details
#17
Фати ме за газе, крени ме и седни ме на маса. Страста нека заврши на неа вечерва.

#ТретаСмена
20ReTweets94Favorites·Details
#18
Ако те сака, ќе остане до тебе и покрај сите гомна во кои си.
26ReTweets76Favorites·Details
#19
Во обидот да ги направиш другите среќни се губиш самиот себе.
26ReTweets74Favorites·Details
#20
#Онакога после долга предигра, ти го става наеднаш.
#ТретаСмена https://t.co/eoAAmlkdaf
13ReTweets113Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Реаленneutralen_39
2Поглиачиsmoothmanmk16
3Жикат'аzhikatha12
4НапаленаЧупакабраninjazelka12
5ФарбанЦрнfarbancrn10
6На Дедо Најпаметниотi_najubaviot10
7ХепиАурhepiaur8
8Махоскиkmahoski8
9Професор Цветковиќtome_corner7
10dat niqqa bетмен🙄😒dimitrov_17