TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

БелиотЏавол @pinoccio1212
#reach: 68280   ( 299th )
#followers: 494   ( 6012nd )
#1
Ми седи мобилниот на нечујно као мислиш ќе се потепаат ѕвонејќи.
42ReTweets125Favorites·Details
#2
Очевидец сум на сопствениот живот
19ReTweets54Favorites·Details
#3
Сите луѓе со причина влегле во нашиот живот и со причина си заминале.Тие што останале не бараат причини да заминат.
17ReTweets51Favorites·Details
#4
Као пијан за плот-Единица мерка за непопуштање
14ReTweets52Favorites·Details
#5
Сум имал остар поглед и лоши подочњаци..... а зар има добри и убави??
15ReTweets45Favorites·Details
#6
Почитта кон човек е единственото нешто што ке не одржува и ништо друго.Останатото е за сањари и глумци/ци
18ReTweets34Favorites·Details
#7
Дај бре кажете што сакате да јадеме,пиеме,каков парфем каков омекшивач и прашак да користиме и што да облечеме да ви е ок!!
15ReTweets39Favorites·Details
#8
Ти ги мислиш интелектуалци па прошетани,проживеани,опен мајнд а тоа да ти биле ограничени копита изгубени и заглавени у големото его
8ReTweets32Favorites·Details
#9
Постојат моменти кај што и брилијнтниот ум признава пораз.

#ЛекаНоќ
8ReTweets30Favorites·Details
#10
Колку побргу човекот оди кон целта,толку подраго му е времето кое одминува.
9ReTweets23Favorites·Details
#11
После секој зајеб следи награда.Наградната игра продолжува ....
7ReTweets29Favorites·Details
#12
John Legend- All Of Me

https://t.co/od5irz8fJh
8ReTweets26Favorites·Details
#13
Само крадешкум успеав на вистината да и погледнам у очи
6ReTweets30Favorites·Details
#14
И искрените лажат
8ReTweets23Favorites·Details
#15
Зголемив диоптрија барајки правда
8ReTweets23Favorites·Details
#16
Баба Рога ја плашеа со мене на времето.
7ReTweets25Favorites·Details
#17
Кога бев мал навистина бев голем,веднаш штом пораснав станав мал.
8ReTweets21Favorites·Details
#18
А да го вратиме домашното воспитување ако не?!
6ReTweets27Favorites·Details
#19
Значи кога ке видите повозрасна особа немојте никако да бидете прости и да ги условуете со Чичко/Тетка,Дедо/Баба...тие не ви се ништо!ХЕЈЈ
7ReTweets22Favorites·Details
#20
Социопатска или социјална мрежа?
7ReTweets22Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Zarko Ristovskidecimalfawn421071
2♕Љубовџиката♕batmanishot70
3Каља ☆katemagritte68
4Mindрluмbеrmindplumber61
5Mimiimimnone48
6crvenokosata2eyeshadow44
7Snezanasnezana2828988240
8Canadian Coyotespacebloomp37
9AAndrejandrej08130
10Mаринчеmarincencence29