TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Џонтра Контра @pnctovski
#reach: 563   ( 6760rd )
#followers: 560   ( 5424th )
#1
Планетиве се одлично наместени. Останува уште тебе да те наместам.
1ReTweets2Favorites·Details
#2
Отровна.
1ReTweets1Favorites·Details
#3
Наеднаш ти текнува дека имаш пиво на балкон. Го маваш тоа... почнуваш да бараш на друго место да не имаш оставено...
0ReTweets3Favorites·Details
#5
Во Драчево градот ќе дојде во Вторник.
0ReTweets2Favorites·Details
#6
@ortographia Лапај си assassin’s creed origins ! Другар зема колекторс издание. https://t.co/ZkkKB2XCaJ
0ReTweets2Favorites·Details
#7
#ОнаКога го пушташ сидрото на сигурност.
0ReTweets2Favorites·Details
#9
Дали стварно отидов на автобуска и заборавив дека сум со кола?
0ReTweets2Favorites·Details
#10
Можеби денес планетите не ми се наместени добро, ама затоа утрово семафорите како ми беа наместени. 👌🏼👌🏼👌🏼#ДоброУтро
0ReTweets2Favorites·Details
#11
@egodollaric Името е од националниот херој Неповрат Пошија?
0ReTweets2Favorites·Details
#12
Се дупнав од спиење, отеков целиот.
0ReTweets2Favorites·Details
#13
@legovski @MorsIgnota пекарски*
0ReTweets2Favorites·Details
#14
Славиве ќе ме уништат зимава, знам.
0ReTweets2Favorites·Details
#15
@Baad_Influence Ќе ја дочекам фората 😁
0ReTweets1Favorites·Details
#17
Варена тиква и горе мед.
0ReTweets1Favorites·Details
#18
Relentless - Peace Therapy [ Melodic Downtempo, Ambient, Chill Out & PsyChill Mix ]
https://t.co/qDZfs6TNh2 via @YouTube
0ReTweets1Favorites·Details
#19
Пуканки се јадат со две раце, што не е јасно тука?
0ReTweets1Favorites·Details
#20
@Baad_Influence Омилен чај ми е Сенча, други неам зошто не ги пијам ради убавина, туку ради функционалноста.
Знам д… https://t.co/5IRQSbrfYH
0ReTweets1Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1RēnåTabaad_influence8
2Мониmonipucval3
3Лудаunforeseeable_2
4Маркоortographia1
5Оној со брадатаlegovski1
6·٠•● Си Марјен ●•٠·si_marienne1
7×Savage×idealistot1
8Destiny The Gamedestinythegame1
9💝 Џесика Лајонез 💝jovanka0081
10KatttP.katttp1