TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

инспектор блок @poceldendoma
#reach: 54375   ( 490rd )
#followers: 11682   ( 90rd )
#2
селфи кое нема да ви го разубави денот https://t.co/aiERYNTbag
3ReTweets39Favorites·Details
#3
гумени бомбони за сиромашни https://t.co/ri4ZjUhBvu
5ReTweets30Favorites·Details
#4
станаф тетка на прекрасно чоколадо од алпина
4ReTweets24Favorites·Details
#5
добро утро другари https://t.co/1bLg9cTaP7
2ReTweets19Favorites·Details
#6
како се јаде рандом колаче што ќе ти го даде тетката колешка https://t.co/7Q4mVYw9Qu
1ReTweets20Favorites·Details
#8
дојде живот https://t.co/FlB4bWesAh
2ReTweets16Favorites·Details
#9
тие пијат пиво, јас им ги јадам кикириките
3ReTweets11Favorites·Details
#10
е ова го сакам сега https://t.co/z6DN7xcpKm
2ReTweets11Favorites·Details
#12
и вие плавите да одите во пм
3ReTweets7Favorites·Details
#14
дали знаете некој да прави patches? оние за шиење на јакни, ранци или што уште не, не го знам точниот збор на македонски затоа и на англиски
4ReTweets4Favorites·Details
#15
немам клан, само друштво за пиење smoothies :)
0ReTweets16Favorites·Details
#16
на овогодинешните твитер награди ќе се пуштам на твитерџики ;) рт плс
3ReTweets6Favorites·Details
#19
нова година планирам да ја поминам дома со три филмови и пола шише јегер
2ReTweets8Favorites·Details
#20
да живее европа, ама фабриката за слатки задоволства
2ReTweets7Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Лично Јаdevojchetoli14
2Татина принцезаtamito713
3Пердуфpikabu0010
4Chlamyidiaschiffer_pg148
5Баба Ванѓаtikemikazes6
6lil сандреssassy966
7not_an_angelspaceexplorer116
8К. Духовски 👻kirefcb5
9gaša gastongtturbo16v5
10Џул(с)и ✿marshmallow14445