TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Подлизурка @podlizurka
#reach: 111041   ( 43rd )
#followers: 6430   ( 352nd )
#1
Кога нинџа желка ќе си повика проститутка! https://t.co/ntG3OMreI6
54ReTweets244Favorites·Details
#2
-Јави ми се кога ќе ти заврши филмот...
-Кој филм?
-Тој во кој си влезен.
69ReTweets187Favorites·Details
#3
Зедов плата.
Платив се, а ми останаа пари... Седам и си мислам: или сум се научила на економија или сум заборавила нешто да платам...
49ReTweets188Favorites·Details
#4
Не сакам да кажам дека стареам, но тие звуци кои ги испуштав за време на секс сега ги испуштам кога се надигам од троседот! 😂
39ReTweets168Favorites·Details
#5
Болно до срж 😢😢😢 https://t.co/GOhAUK1qI4
52ReTweets98Favorites·Details
#6
Влегуваат баба и дедо во аптека:
-Бабата: Извинете, имате ли Durex?
-Дедото: Fervex, маа...
36ReTweets133Favorites·Details
#7
После 8 вина не осеќам вина!
35ReTweets131Favorites·Details
#8
Воспитувањето е како ерекцијата, ако го имаш се забележува!
36ReTweets127Favorites·Details
#9
Некаде на Балканот...
-Комшооо имаш ли кључ 10ка?
-Имам. А знаеш ли зошто имам?
-Зошто?
-Затоа што не го давам...
30ReTweets120Favorites·Details
#10
Стаиле цени од 1800-3700ден влезница, и после народот кој работи за 200€ бил прост.
Епа не, проширен ќе е! https://t.co/0EVnwq3oZk
29ReTweets122Favorites·Details
#11
Текилу лимон и сол, дајте за мој стол... https://t.co/C2MT9xfG4j
19ReTweets134Favorites·Details
#12
Мажот и вика на жената:
-Таа песна што ја слушаш, е многу стара!
-Абеее, и мајка ти е стара, ама ти уште ја слушаш...
26ReTweets102Favorites·Details
#13
На денешницава е полесно да најдеш донатор на бубрег него ли сродна душа!
25ReTweets96Favorites·Details
#14
Жена сака СЕ, и одма!
19ReTweets110Favorites·Details
#15
ДЕНЕС ОСТВАРИВ СРЕДБА , СО ПРАЗНИОТ ФРИЖИДЕР , РАЗГОВАРАВМЕ НА ТЕМАТА .. " ДО КОГА ВАКА " ?
#Вечна
18ReTweets109Favorites·Details
#16
Возењето не било за жени. Абе и чупањето не е за мажи, ама...
18ReTweets99Favorites·Details
#17
Велат,не треба да се сретнуваш со нов маж, пред да расчистиш со стариот.
Е добро де, кога идеш да си купиш нови кондури бос ли одиш до таму?
15ReTweets83Favorites·Details
#18
Со вино све оди, освен нозете!
17ReTweets74Favorites·Details
#19
Жени давајте им на мажите и кога не бараат!
#БидетеСреќни
9ReTweets93Favorites·Details
#20
Сите мрчат за Петок 13ти а никој не е суеверен кога зема 13та плата...
14ReTweets69Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Jas.mine.jas4108267730
2Boza E,epa sto I :)aureliius122
3ОбиченЧовекneutralniot12
4Три за Стоcika_kure17
5La Perra Friaperra_fria6
6Афтерџикаanonimnataa6
7Морковчеkbmw4pw1r0pbjd06
8Лично Јаdevojchetoli6
9Катил ферманberoklasec5
10Ne Izgubennajdengermanec5