TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Бен Квик🔫 @prilepcanecot
#reach: 61541   ( 387th )
#followers: 1762   ( 1803rd )
#1
Толку сум стар што имам јадено чотек од Милицијата
18ReTweets73Favorites·Details
#2
Денес му е именден на овој мал срцко
Честито име синче да си здрав и жив за многу години https://t.co/U0wgWGU8zH
7ReTweets92Favorites·Details
#3
Легни си не мисли на него, тој веќе одамна те заборавил
16ReTweets38Favorites·Details
#4
На една твитерџика од Србија со 26к следачи и срцнав твит и пишав риплај за 10 сек ми врати со фејв и риплај нашиве со 100 следачи се богињи
6ReTweets52Favorites·Details
#5
Колку поголеми очекувања толку поголеми разочарувања
12ReTweets22Favorites·Details
#7
Кај имам нерви јас за вакви работи 😁 https://t.co/fNgyeQbrKF
4ReTweets28Favorites·Details
#8
Боли да си го удриш малото прсте во масата, ама некои погледи болат повеќе.
5ReTweets24Favorites·Details
#9
Добро утро https://t.co/GW7fa8xFTM
5ReTweets22Favorites·Details
#10
Еве едно куче да не речите овој само мачиња твита https://t.co/QKdR7MzyNS
4ReTweets21Favorites·Details
#11
Ах каде појде летото... https://t.co/qZWA4Gr3z7
4ReTweets20Favorites·Details
#13
Ти и со 140 добиваше блокови што ќе ти се 280
5ReTweets16Favorites·Details
#14
Имав една девојка порано си ја викав сарма оти беше смотана многу
4ReTweets19Favorites·Details
#15
Некои прават твитер оти симпатијата има твитер некои оти им се скарал дечкото-женската а јас си направив за друштво оти сум грд и никој не ме дружи
4ReTweets17Favorites·Details
#16
Добра ноќ https://t.co/NTDIOdJyLm
4ReTweets16Favorites·Details
#18
Да здрвам едно таратурче пред чорбата https://t.co/ltxp0J5MI8
3ReTweets15Favorites·Details
#19
Што стави за ручек
-Баерн 2ка
4ReTweets10Favorites·Details
#20
Двете комшивки ме посакуваат не дека сум некој јак туку од што и љубоморат на жена ми
3ReTweets9Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Поглиачиsmoothmanmk45
2Ерл Хикиmorientesangel43
3💝 Џесика Лајонез 💝jovanka00834
4Џансел 🍥aurianna_j34
5Ничијааevil_girl233
6✨БизуБизуim_reincarnated25
7Son Оf а Preacher Мanvane_passenger22
8Лубеничароlubenicaro22
9САЛЕsale_bt117
10Ale✘ ♎️✈️®ace_pilot1514