TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Diesel @prkosot
#reach: 89485   ( 126th )
#followers: 3051   ( 1005th )
#1
Is it because I'm black...? https://t.co/2iKl5HYzeh
68ReTweets251Favorites·Details
#2
Свиј не чека божјио суд... https://t.co/aLFWRJG2cM
43ReTweets85Favorites·Details
#3
Блокирај го ближниот свој...
28ReTweets79Favorites·Details
#4
Најбитно е човек да остане фокусиран... https://t.co/SxkLz6BaDn
20ReTweets97Favorites·Details
#5
-Како се викаш...?
-Киро Глигоров...
-Скратено од...?
-Од Александар Македонски...
19ReTweets63Favorites·Details
#6
„Од очајот доаѓаат најдлабоките задоволства, особено кога е човек крајно свесен за безнадежноста на својата состојба.“

-Достоевски-
21ReTweets38Favorites·Details
#7
Драга владо...
Не е вој порно...па да га бришемо од историјата...
18ReTweets44Favorites·Details
#8
18ReTweets43Favorites·Details
#9
"Не сум лут бидејќи ме лажеше, лут сум бидејќи отсега нема да можам да ти верувам"
-Фридрих Ниче-
17ReTweets44Favorites·Details
#10
20ReTweets34Favorites·Details
#11
Порано твитав ко кретен...
Уште твитам ко кретен...ама и порано твитав ко кретен...
14ReTweets46Favorites·Details
#12
У Македонија људи са прекрасни...
Осим нели пушачите...жмроњите...шиптарите...провинцијалците...сдсмоњите...скопљаните...и фиромљаните...
12ReTweets45Favorites·Details
#13
The љутина and омраза are in the eyes of the beholder...
13ReTweets27Favorites·Details
#14
#НаТочак
Спаваш ли мирно Анастасоф Даниеле...!?
@algorit007 @lizivagan https://t.co/ivkSRfxdjV
11ReTweets29Favorites·Details
#15
Видете ли какој одма после изборите ги набркаа свиј што зимаа плата...а не идеа на работа...

Ни ја...
12ReTweets21Favorites·Details
#16
-Што си у хороскоп...?
-Кумановац...
10ReTweets22Favorites·Details
#17
Не давајте дозвола некому да ви кажува како да живеете.
Освен на твитерџија.
Твитерџија не ни бара дозвола за да ви каже како да живеете.
8ReTweets25Favorites·Details
#18
Не можу сга...читам какој силни и независни жени се борат за правото на жените да носат бурки...
7ReTweets24Favorites·Details
#19
Es porque soy negro...? https://t.co/4gi9cvxWQs
7ReTweets21Favorites·Details
#20
Ја би ак може да га истерам дено булшит фри...

Фингерс кросд...
5ReTweets25Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Кукуњавскаemmyllija50
2Комерцијалистотantonkarafil46
3Surferlizivagan43
4Dr. Phalluslesenpeperut39
5Битолчанкаbit0lcanka38
6Ебате Бељаebate_belja35
7Mindрluмbеrmindplumber32
8Mаринчеmarincencence30
9Средаmpatgod30
10BanAnabanankata25