TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Hari Kalahan @prljav_hari
#reach: 40663   ( 785th )
#followers: 695   ( 4456th )
#1
Чудно е како пред некого во ист момент можеш да се чувствуваш голем и силен како Лав,и мал и ситен како зрно песок.
( моја Маленкост )
22ReTweets41Favorites·Details
#2
Комшике мори што ми направи😕 https://t.co/r581pNXJPq
16ReTweets53Favorites·Details
#3
Ги сакам тие твои очи што се смеат секогаш кога ќе те спомнам и помислам на тебе.
( моја Маленкост )
7ReTweets15Favorites·Details
#4
Како ме погаѓаат песниве вечерва,а пијам швепс.
Што ке беше да пиев алкохол....
6ReTweets15Favorites·Details
#5
Моментално зајдисонце на Охридско езеро😊 https://t.co/ZfKFrOlIxE
4ReTweets18Favorites·Details
#6
Иии ебаго па и наше село не е големо😁😁 https://t.co/VOlPOKLZv9
5ReTweets12Favorites·Details
#7
Frank Sinatra I Love You Baby https://t.co/XbGF6P4zEJ via @YouTube
5ReTweets10Favorites·Details
#8
Многу убаво напишано,повелете прочитајте кој сака се разбира.
https://t.co/HFiA78GCvT
5ReTweets9Favorites·Details
#9
Некои грешки се поправаат,некои остануваат грешки за цел живот.Такви се и (не)луѓето.
( моја Маленкост )
4ReTweets10Favorites·Details
#10
Пријатели се луѓе со кои сме слични според верувањето,
знаењето,моралот но и според угледот во средината каде живееме.
( моја Маленкост )
4ReTweets10Favorites·Details
#11
Еднаш го имав ова,ти ми ја врати надежта дека би можел повторно да го имам.
Ти благодарам од ❤
#Посветено https://t.co/oOfP1w4WsB
4ReTweets9Favorites·Details
#12
Вечерва во пабот преубава свирка.
Онли рокенрол бејби
4ReTweets9Favorites·Details
#13
Гласот да ти го слушам подолго,да те погледнам иако ти не приметуваш,за да знам дека си ми добро,и дека ми правиш ред во мојот совршен хаос...
Ми фалиш ...
4ReTweets9Favorites·Details
#14
AC/DC & Steven Tyler - You Shook Me All Night Long https://t.co/L5tOpsDnI6 via @YouTube
3ReTweets9Favorites·Details
#15
Ајде дами дали е точно ова?😀😋 https://t.co/zez8PzhuEz
3ReTweets6Favorites·Details
#16
Најлошо зборуваат за жените,мажите кои што биле најсреќни во љубовта,додека жените најлошо зборуваат за мажите кои некогаш ги сакале.
( мМ)
2ReTweets8Favorites·Details
#17
Со тебе го најдов тоа што мислев дека не постои,дека за мене само било убав сон.
Сон кој се претвори во реалност.
Благодарам за.
Посветено..
2ReTweets6Favorites·Details
#18
Малку смешно,ама точно😁 #третасмена https://t.co/CJcDoFOk7e
2ReTweets4Favorites·Details
#19
Моментално на ТВ1000 иде Од самрак до зори
Еден од најдобрите на Тарантино,и се разбира Селма Хајек😈
2ReTweets4Favorites·Details
#20
Ми фалиш,знаеш
Начинот на кој ме гледаш,муабетот со тебе ми нема крај,и никогаш од тебе ми е доста,знај.
Ми фалиш секогаш..
2ReTweets4Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Morgana Pendragon_lady_raven_4
2Енергон ⚡⚡sup_exp3
3Evianaveevian3
4Ничијааevil_girl23
54_Pilos4_pilos2
6Ниското Злобноtheevilshort2
7Џудит Неписмената™ 🎉kroffni4ka2
8Чедиак Хигашиguacha66moxxa2
9Dimanodimanovski2
10Наапанаmtinkerbellm2