TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

металхед @psuchopompx
#reach: 44979   ( 681st )
#followers: 1071   ( 2978th )
#1
se mi e super na selfito osven facata
10ReTweets28Favorites·Details
#3
биолошката потреба за бидување галена одредени периоди ми претставува проблем
4ReTweets15Favorites·Details
#4
moon, i see you https://t.co/gil0LNoSJc
4ReTweets14Favorites·Details
#6
не е зборено со никој, не сум многу по зборањето.
2ReTweets16Favorites·Details
#7
нема сѐ да биди во ред ама ќе преживејш
3ReTweets11Favorites·Details
#8
кога ние тропачите на биро ќе бидиме признаени ко музичари
3ReTweets9Favorites·Details
#10
битно ми е да имам на кој да му раскажам интересен сон
2ReTweets11Favorites·Details
#11
обврската да држам разговор активен кога сум со некој многу ме заморва
2ReTweets10Favorites·Details
#12
си прајш кафе, те растргат низ дома и ти се прај урина
2ReTweets10Favorites·Details
#13
Foo Fighters - Everlong https://t.co/A27BmqnYU5 via @YouTube
1ReTweets11Favorites·Details
#14
сајлент хил за сиромашни https://t.co/zsN1O55b5u
1ReTweets11Favorites·Details
#15
цел живот до неодамна не разбирав како можи некој да ти фали ама да не го сакаш назад
2ReTweets7Favorites·Details
#16
легнав добро расположена, се разбудив напиздена
1ReTweets10Favorites·Details
#17
less upsetti more spaghetti ко животна филозофија
3ReTweets4Favorites·Details
#18
добра ноќ на сите освен на тие шо обожават спанаќ
2ReTweets6Favorites·Details
#20
cry or masturbate. не можам да се одлучам.
1ReTweets9Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Жикат'аzhikatha25
2Махоскиkmahoski19
3навивачmkdpece10
4Canadiens Montréalcanadiensmtl5
5André Moussahpomarandzes5
6САЛЕsale_bt13
7Ненaспaнaтa убaвицacassi0peia__3
8not_an_angelspaceexplorer113
9Гаровски™garowski173
10Немом поќеblagsum693