TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Сесилија @queensesilia
#reach: 15108   ( 1943rd )
#followers: 1151   ( 2793rd )
#1
Сакаат да знаат нешто повеќе за тебе,ама не те прашуваат.
14ReTweets33Favorites·Details
#2
Вујко ми работи како обезбедување,и кога и да ме види тажна секогаш исто ме прашува:Ајде кажи,кој треба сега да истепам?И како после да не го сакаш бее 💗💗
7ReTweets19Favorites·Details
#3
Во последно време се чудам на какви се патетични работи помислувам 😁
5ReTweets11Favorites·Details
#4
4ReTweets13Favorites·Details
#5
Таман си помислив дека ме вика да правиме нешто заедно,испадна дека ме барал за некоја услуга 😥 #damnlife
4ReTweets12Favorites·Details
#6
Толкав манијак сум,што освен сликите и коментарите им ги гледам 😂
3ReTweets13Favorites·Details
#7
Еднаш излегов со еден помал од мене,и сега само ме бара за да му пишам состави #damn 😂
3ReTweets13Favorites·Details
#8
Ќе ме убие неговиот поглед....
1ReTweets14Favorites·Details
#9
Многу ме нервира кога ке видам на инста две другарки сликани на исто место,исто облечени,иста поза...ugh boringgg 😲
2ReTweets11Favorites·Details
#10
@KatttP @i_najubaviot уште полошо тогаш...
0ReTweets2Favorites·Details
#11
@101ot @Mmarimariz а тек па гевгелиски ;)
0ReTweets2Favorites·Details
#13
@101ot abe ti brkaj mi ama toa si e haha
0ReTweets1Favorites·Details
#14
@101ot hahahaha da i posle kolegite ke mi vikat sum se izmenila,bukvalno 😂😂
0ReTweets1Favorites·Details
#15
@101ot eeee hahahahhaha
0ReTweets1Favorites·Details
#16
@i_najubaviot wow предобра слика 😍
0ReTweets1Favorites·Details
#17
@i_najubaviot даа знам,мене ми е омилен
0ReTweets1Favorites·Details
#18
@i_najubaviot ахам,а оти?
0ReTweets1Favorites·Details
#19
@101ot да и тоа пред спиење паааа 😰
0ReTweets1Favorites·Details
#20
@101ot ahahhahahahahahahahha
0ReTweets1Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1101от101ot15
2На Дедо Најпаметниотi_najubaviot4
3навивачmkdpece3
4Психологотdimeski871
5Тапа Фраерtapa_fraer1
6Caribi 1201bozinovskizlat11
7Grne Juniorggrncharovski1
8KatttP.katttp1
9Ale✘ ♎️✈️®ace_pilot151
10Маримаризmmarimariz1