TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

#reach: 22023   ( 1450rd )
#followers: 2473   ( 1293rd )
#1
Кучево седи во паркот во Ченто. Повредено е во ногата и уплашено е. РТ да си ги најде сопствениците https://t.co/OHTIz2B3gJ
14ReTweets3Favorites·Details
#2
@MeJaDar Внатрешна убавина- 220000 € од орган
Надворешна убавина 100 € од вечер
2ReTweets3Favorites·Details
#3
Загадувањето и не е така голем проблем, гадните луѓе се.
1ReTweets4Favorites·Details
#5
@branchebananche Од тие лаги сфаќаш уствари со кој си имаш работа
1ReTweets2Favorites·Details
#6
Шо среќа ќе имав само за ебење да ме бараат. Па и ја имам душа бре алоо
1ReTweets2Favorites·Details
#7
@rmfcmk Ја полека сакам нежно со чуства ама они неќат 😂
1ReTweets1Favorites·Details
#8
Телефонот почна да ми одбројува 30 секунди до гасење поради слаба батерија. Усеин Болт гомна да јаде.
1ReTweets1Favorites·Details
#9
@branchebananche Ја неам... Ама затоа брутално сум искрен шо некад и сам си се заебувам
0ReTweets3Favorites·Details
#10
Само проблеми можат да те созреат.
0ReTweets3Favorites·Details
#11
Твитер треба на жетони да го напраат.
0ReTweets3Favorites·Details
#13
@michaelsaric1 Ако ти е хаос собата може ти е квалитетен партнерот
0ReTweets3Favorites·Details
#14
0ReTweets2Favorites·Details
#15
-Ај да идеме у океаник
First of all зашо се дружам со тебе?
0ReTweets2Favorites·Details
#16
0ReTweets2Favorites·Details
#17
@Goran_Man @TheKomshika Ја сум три народиу едно тогаш хахха Пресмешен*
0ReTweets1Favorites·Details
#18
@branchebananche И мислам дека само со иста личностби можел да иам заеднички јјазик пошо многу ми сметаат и ситни л… https://t.co/oQG9mE8PBy
0ReTweets1Favorites·Details
#19
@branchebananche Епа кај да најдам од овие другиве типови на луѓе?
0ReTweets1Favorites·Details
#20
@branchebananche Некогаш е случајност а случајноста може и да не се деси
0ReTweets1Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Бранчеbranchebananche9
2biciclenzmmiprecish5
3Ненајаденact_a__fool4
4Марсовчеthe_aliengirl3
5Annahindig05alpha2
6Сер Данк4aljo2
7La Perra Friaperra_fria2
8Одебиacepn12
9Провинцијалецrmfcmk2
10Мадмуазел С.🔪zasekogasgladna2